CNBC-e Dergisi - Sayı:44 (Eylül 2003)

ArDa3851

Yeni Üye
9 Ağu 2020
75
305
Ads-z.png

Kendi taramam değildir, 2003 yılında CNBC-e websitesinde yayınlanmış dijital kopyasıdır. Arşivlere dalıp buldum ;)

Diğer kayıp sayıları da bulabilirsem yüklerim :)

Son düzenleme:

ArDa3851

Yeni Üye
9 Ağu 2020
75
305
Diğer CNBC-e Dergi konularını okuyunca çoğu kişinin bu güzel kanala derin özlem duyduğunu net bir şekilde görüyorum, aklımdan bir süredir CNBC-e'den TVRip kayıtları bir araya getirip bir arşiv oluşturup herkesle paylaşmak gibi bir fikir var. Elimde özellikle Nickelodeon kuşağı dizilerinden oluşan gayet geniş bir arşiv var. (yaklaşık 300 küsür bölüm SüngerBob, Avatar, Madagascar Penguenleri, Rocko's Modern Life, Angry Beavers vs.)

Eminim bu yazıyı okuyacak bazı sevgili forum üyelerinin elinde de belki kıyıda köşede gerek harddiskte gerek video kaset formatında kalmış cnbc-e kaydı diziler/filmler (gerek Simpsons, gerek Seinfeld, South Park, Married With Children vs.) vardır.

Şimdi eminim bazılarınız "bu dizi/filmleri kolaylıkla belirli platformlardan izleyebilirsin" diyecektir. haklılar tabii, ama o üst köşede tavus kuşu logosuyla izlemenin keyfini şimdi hangi platform verebilir...

Umarım bu yazımı okuyup da yardımcı olabilecek kişiler vardır :)

The-Simpsons-S03-E01-Stark-Raving-Dad-CNBC-e-mp4-snapshot-00-03-403.jpg

ArDa3851

Yeni Üye
9 Ağu 2020
75
305
Kayıp olan Temmuz 2003 sayısını da buldum, birazdan foruma yüklerim. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,209
5,032
Eksik sayıları, özellikle de ilk 47'nin sayılarını tamamlamak çok zor.. Bulursanız, tararsanız vb, harika olur.

ArDa3851

Yeni Üye
9 Ağu 2020
75
305
Eksik sayıları, özellikle de ilk 47'nin sayılarını tamamlamak çok zor.. Bulursanız, tararsanız vb, harika olur.

Bu dergi 2002 Kasım ve 2003 Aralık arasında CNBC-e'nin kendi web sitesinde ücretsiz olarak paylaşılmıştı. Aynı zamanda fiziksel formatta NTV'nin bir dergisine ek olarak(sanırım F1 Racing) verilmiş. Ocak 2004 ve sonrasında da ayrı olarak daha zengin içerikle paralı satılmaya başlanmış.

Maalesef ki CNBC-e'nin web sitesi arşivlerinden sadece Şubat Temmuz ve Eylül '03 sayılarını gün yüzüne çıkarabildim. (Şubat sayısı önceden
forumda paylaşılmıştı sanırım.) Olur da başka bir yerde karşıma çıkarsa paylaşırım tabii :)

Web sitesi 2003'te nasıl görünüyordu merak edenler için, nostalji olsun:

2022-06-16-1.png

Son düzenleme:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,228
Diğer CNBC-e Dergi konularını okuyunca çoğu kişinin bu güzel kanala derin özlem duyduğunu net bir şekilde görüyorum, aklımdan bir süredir CNBC-e'den TVRip kayıtları bir araya getirip bir arşiv oluşturup herkesle paylaşmak gibi bir fikir var. Elimde özellikle Nickelodeon kuşağı dizilerinden oluşan gayet geniş bir arşiv var. (yaklaşık 300 küsür bölüm SüngerBob, Avatar, Madagascar Penguenleri, Rocko's Modern Life, Angry Beavers vs.)

Eminim bu yazıyı okuyacak bazı sevgili forum üyelerinin elinde de belki kıyıda köşede gerek harddiskte gerek video kaset formatında kalmış cnbc-e kaydı diziler/filmler (gerek Simpsons, gerek Seinfeld, South Park, Married With Children vs.) vardır.

Şimdi eminim bazılarınız "bu dizi/filmleri kolaylıkla belirli platformlardan izleyebilirsin" diyecektir. haklılar tabii, ama o üst köşede tavus kuşu logosuyla izlemenin keyfini şimdi hangi platform verebilir...

Felaketlerle dolu bir haftada gördüğüm en güzel şey oldu. Umarım diğer sayılar da gelir. Bende de bazı south park bölümleri vardı fakat görüntü çok kötü.

Peki sizde iki sezon halinde yayınlanan "Parti Hayvanları (Back at the Barnyard)" adlı çizgi dizi var mı? İnternette çok aradım fakat birkaç bölüm dışında bulamadım ki yakın bir zamanda yeni bir filmi gelecekmiş. Umarım sizde vardır.

ArDa3851

Yeni Üye
9 Ağu 2020
75
305
Felaketlerle dolu bir haftada gördüğüm en güzel şey oldu. Umarım diğer sayılar da gelir. Bende de bazı south park bölümleri vardı fakat görüntü çok kötü.

Peki sizde iki sezon halinde yayınlanan "Parti Hayvanları (Back at the Barnyard)" adlı çizgi dizi var mı? İnternette çok aradım fakat birkaç bölüm dışında bulamadım ki yakın bir zamanda yeni bir filmi gelecekmiş. Umarım sizde vardır.

Sayın ertuga, Barnyard'ın sanırım ben de 10 civarı CNBC-e kaydı bölümü var, bir kısmı da direkt Nickelodeon TR kaydı. daha da bulabilirim sanırım bir arkadaşta bolca vardı. İsterseniz yollarım. South Park CNBC-e'deki favori dizilerimden biriydi, görüntü kalitesi farketmeksizin izlemeyi çok isterim :)

email yoluyla ulaşmak isterseniz: nygt3265@gmail.com

Son düzenleme:

ArDa3851

Yeni Üye
9 Ağu 2020
75
305

Tekrar kontrol ettim ilk sezon tamamen var bende(belli kısmı CNBC-e geri kalanı Nickelodeon TR kaydı) 2.'sini de bahsettiğim arkadaşa soracağım.

Kayıtsız üyelik

Yeni Üye
16 Eyl 2019
32
184
Sayın ertuga, Barnyard'ın sanırım ben de 10 civarı CNBC-e kaydı bölümü var, bir kısmı da direkt Nickelodeon TR kaydı. daha da bulabilirim sanırım bir arkadaşta bolca vardı. İsterseniz yollarım. South Park CNBC-e'deki favori dizilerimden biriydi, görüntü kalitesi farketmeksizin izlemeyi çok isterim :)

email yoluyla ulaşmak isterseniz: nygt3265@gmail.com

Bana da yollayabilir misiniz acaba? :)

esmile

Yeni Üye
11 May 2020
49
132

Merhabalar

Bende CNBCE dönemini çok severdim. Hatta Çok geniş bir Seinfeld arşivimim duruyor. NTV Formula kayıtları ile birlikte eski günleri yad etmek için izlerim arada.

ArDa3851

Yeni Üye
9 Ağu 2020
75
305
Merhabalar

Bende CNBCE dönemini çok severdim. Hatta Çok geniş bir Seinfeld arşivimim duruyor. NTV Formula kayıtları ile birlikte eski günleri yad etmek için izlerim arada.

Bunu duyduğuma çok sevindim, Seinfeld ile ben de CNBC-e ile tanışmıştım favori sit-com'umdur 3 kez bitirdim :) CINE5 kaydi 1 bölümü de arsivimde durur hatta dublajli

Eski TV kayıtlarını izlemesi cok keyifli oluyor bende de 90lı yıllardan CINE5 SHOW TV vs kanallarindan filmlerden oluşan bir arsiv var canim sıkıldıkça izlerim :)

Eğer elinizde dijitale aktardiginiz Seinfeld kaydi varsa bana ulasabilirseniz cok sevinirim email adresim: nygt3265@gmail.com