CNBC-e Dergisi - Sayı:48 (Ocak 2004)

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,961

VfjyhV.jpg

David Lynch
ASTERIX
Federico Fellini
David Bowie
Sandrine Bonnaire
Isabella Rosselini
Lillian Gish
Midnight COwboy
Jeff Bridges
Peter Ustinov
Charlton Heston
Meryl Streep
Jack Nicholson
THE KING OF QUEENS
THE GUARDIAN
THE MUPPET SHOW Huysuzlar
SEINFELD
MALCOLM IN THE MIDDLE
BOSTON PUBLIC
COUPLING
ACCORDING TO JIM
FRASIER
THE AWFUL TRUTH
SCRUBS Soundtrack
BOOMTOWN Donnie Wahlberg
DHARMA & GREG
ROSWELL
SOUTH PARK Dersleri
THE SIMPSONS
ANGEL
BUFFY
24
KILL BILL
ONCE UPON A TIME IN MEXICO
10 Düşen Dizi

cNBC-e bağımsız dergi olarak satılmaya 48. sayıdan itibaren, yani BU SAYI'dan başlamış. 48. sayıdan öncesi EK olarak verildiği için bulması oldukça zor.
O bakımdan, eğer cNBC-e dergilerinin ilk 47 sayısından herhangi birilerine sahipseniz, ve tararsanız çok memnun oluruz.

Tarayıcınız yoksa, ya da zamanınız veya deneyiminiz yoksa, benimle irtibata geçebilirsiniz. Dergilerinizi tarayıp hemen geri göndeririz.

İlginize teşekkürler..

cNBC-e dergisinin ilk 47 sayısından, sitede paylaşılmış olan sayılar:
3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 13 - 14 - 15 - 18 - 31 - 37

İlk 47 sayıdan, tarama ve paylaşım bekleyen başka dergi şu anda elde bulunmamaktadır.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,961
Sevgili murats belki gözünüzden kaçmış olabileceğini düşünerek, aşağıdaki linki paylaşıyorum. İlgili başlığın altında yazılanları şayet okuduysanız sorun yoktur zaten. :) Bu arada, kıymetli paylaşımınız için teşekkür ederim.

Tv, müzik, sinema dergisi ve benzeri paylaşımlar hakkında!..

Evet sevgili Baltimora. O konu başlığına hakimim. Okumuştum.

Sinema-Tv dergilerinin hiç paylaşım yapılmamasını değil de, sınırlı sayıda yapılmasını salık veriyor.

Elde çok sayıda cNBC-e dergisi yok zaten.
12 gün önce (21 Eylül) bir dergi paylaşıp, bugün de 2 dergi paylaştım. Oldukça seyrek bir sıklık. 50'lik YeniKonular kısmına zeval vermesi mümkün değil.

Tüm bir haftada bir-iki sayılık paylaşım hızı zaten olabilecek en azami hız. Ki büyük ihtimalle 'bir haftada bir' bile olamaz.
İlk 47 sayı için yapılan çağrıya ise yüksek bir dönüş beklemek mümkün değil. Çünkü o sayılar gerçekten çok ender.

Mesajınıza teşekkür ederim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Evet sevgili Baltimora. O konu başlığına hakimim. Okumuştum.

Sinema-Tv dergilerinin hiç paylaşım yapılmamasını değil de, sınırlı sayıda yapılmasını salık veriyor.

Elde çok sayıda cNBC-e dergisi yok zaten.
12 gün önce (21 Eylül) bir dergi paylaşıp, bugün de 2 dergi paylaştım. Oldukça seyrek bir sıklık. 50'lik YeniKonular kısmına zeval vermesi mümkün değil.

Tüm bir haftada bir-iki sayılık paylaşım hızı zaten olabilecek en azami hız. Ki büyük ihtimalle 'bir haftada bir' bile olamaz.
İlk 47 sayı için yapılan çağrıya ise yüksek bir dönüş beklemek mümkün değil. Çünkü o sayılar gerçekten çok ender.

Mesajınıza teşekkür ederim.
Anlayışınız için teşekkür eder, kıymetli paylaşımlarınızın ardı arkasının hiç kesilmemesini temenni ederim. Sevgi ve saygılarımla..

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,694
Bence de bu paylaşım sıklığı son derece makul,paylaşılacak meteryal azlığını göz önüne alırsak sözünü etmeye bile değmez.
Diğer cnbc-e paylaşımlarını da dört gözle bekliyoruz sevgili murats,çok teşekkürler.