Hatıralarda kalanlar ve Paylaşmak güzeldir

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
SWScan02892.jpg

SWScan02893.jpg

SWScan02894.jpg

SWScan02895.jpg

SWScan02896.jpg

SWScan02897.jpg

SWScan02898.jpg

SWScan02899.jpg

İYİKİ HİÇ ORJİNALİNİ BOZMAMIŞIM SAKLAMIŞIM:d

tuzcu

Aktif Üye
15 Tem 2013
335
846
Belki dünya da bir eşinin daha olmadığı bir kolleksiyon bu. Türkiye'de çizgiromanın 50-60-70' li yıllarda bilgisayar ve internetin, hatta tarayıcıların 1990-2000' li yıllarda zirve yapması -neredeyse 2 farklı nesil- bir kopukluk yarattı. Belki de böylesi daha güzeldir. Şöyle ucundan, bucağından iki parça yakaladın mı tadından yanmiyor, zevkten dört köşe oluyoruz.
Görsel ziyafet için teşekkürler.

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
977
Arkasındaki biblo çıkartmaları bile yerinde duruyor. Bu kapakların taranmış halini paylaşıma koyabilir misiniz?

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Arkasındaki biblo çıkartmaları bile yerinde duruyor. Bu kapakların taranmış halini paylaşıma koyabilir misiniz?

Sevgili Soleil tabiki zaman içinde paylaşıma açacağım,tarama ve düzenlemelerin yanında fasiküllere tek sayfa,dengelemede yaptığım için bayağı zamanımı alıyor.

12 Şub 2010
15,006
543,639
Bu biblolu fasiküller yayınlandığı zaman epey bir kısmını almıştım
Ama biblosu için değil, kitabı okumak için
O günün koşullarında kitapları elden çıkarmadan uzun süre muhafaza etmek, saklamak mümkün değildi

Sevgili vefalı, bu koşullara sahip olduğu için çok şanslıymış
Biz de, vefalı gibi bir dosta sahip olmakla o şanstan yararlanıyoruz şu an itibariyle

Sevgili dostum, bunlara sahip olduğun için seni tüm kalbimle kutluyorum
Bizlerle paylaştığın için şükran ve saygılarımı sunuyorum

Bugün yeni yaşına bastın, bir kez de burada candan kutluyorum: iyi ki, varsın diyorum

Bu eşsiz güzellikleri, daha biz sana yeni yaşın dolayısıyla naçiz bir iki kitabı ithaf etmeye fırsat vermeden bize armağan ettin

İlk kez, doğum günü hediyesi almadan kendi doğum günü vesilesiyle dostlarına hediye veren bir yüce gönülle tanıştırdın bizi

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Bu biblolu fasiküller yayınlandığı zaman epey bir kısmını almıştım
Ama biblosu için değil, kitabı okumak için
O günün koşullarında kitapları elden çıkarmadan uzun süre muhafaza etmek, saklamak mümkün değildi

Sevgili vefalı, bu koşullara sahip olduğu için çok şanslıymış
Biz de, vefalı gibi bir dosta sahip olmakla o şanstan yararlanıyoruz şu an itibariyle

Sevgili dostum, bunlara sahip olduğun için seni tüm kalbimle kutluyorum
Bizlerle paylaştığın için şükran ve saygılarımı sunuyorum

Bugün yeni yaşına bastın, bir kez de burada candan kutluyorum: iyi ki, varsın diyorum

Bu eşsiz güzellikleri, daha biz sana yeni yaşın dolayısıyla naçiz bir iki kitabı ithaf etmeye fırsat vermeden bize armağan ettin

İlk kez, doğum günü hediyesi almadan kendi doğum günü vesilesiyle dostlarına hediye veren bir yüce gönülle tanıştırdın bizi

Gönül dostum,elli yıllık arkadaşım misket oynadığımız,topaç çevirdiğimiz,ağaç gölgesinde çizgi roman okuduğumuz yarım asırlık dostum.Onlarca daha nice yıllara,hep beraber olma umuduyla.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sayın "vefalı",
çocukluk ve/veya gençlik yıllarımızın bu harika fasikülleri,
sayenizde sadece hatırlarda kalmamış ve günümüze de taşınmış oluyor.
Gerçekten her biri ayrı bir güzellik...
Teşekkür ediyor, saygılarımı iletiyorum.

bayrakzaf.gif