Örümcek-Adam: Simbiyotlar Gezegeni

Wally

Çeviri & Balonlama
23 Ara 2015
60
963
Son düzenleme:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,507
Ankara
Silinen mesaj hakkında:
Bu forumda çok çeşitli ilgi alanlarına hitap eden yayınlar paylaşılmaktadır. Herkes ilgisini çeken paylaşımlarla etkileşime girer doğal olarak. Kimse, kimsenin beğendiği bir paylaşımı beğenmek zorunda değildir; fakat herkes birbirine saygılı olmak zorundadır. Kırıcı ve/veya saygısız bir üslupla yazılan mesajlar bu güne kadar silinmiştir. Bu günden sonra da buna müsamaha gösterilmeyecektir.

Saygılarımla

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Silinen mesaj hakkında:
Bu forumda çok çeşitli ilgi alanlarına hitap eden yayınlar paylaşılmaktadır. Herkes ilgisini çeken paylaşımlarla etkileşime girer doğal olarak. Kimse, kimsenin beğendiği bir paylaşımı beğenmek zorunda değildir; fakat herkes birbirine saygılı olmak zorundadır. Kırıcı ve/veya saygısız bir üslupla yazılan mesajlar bu güne kadar silinmiştir. Bu günden sonra da buna müsamaha gösterilmeyecektir.

Saygılarımla

Mesajı silinen kişi forumdan yakın zamanda gene böyle saygısızca mesajlar yazdığı için atılmıştı şimdi de yeni bir nick alarak tekrar üye olmuş. Bence gene atılsın da aklı başına gelsin, gerçi muhtemelen gene yeni bir nick'le üye olur.

sertmert

Yeni Üye
11 Haz 2019
5
5
siz eleştiriyi kaldıramadığınız için "saygısızlık" kisvesi altına saklanıyorunuz. bu forumda kimsenin eleştiriye hakkı yok değil mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,629
24,259
Eleştiri doğal bir haktır. Forumda tolerans en üst seviyelerdedir.
Hakaret ,kırıcı bir üslup olmadığı sürece kimse problem etmez.
Kalp kırmak yada insanları üzmek benim için kırmızı çizgidir.
Lütfen daha yapıcı olalım.
Sonuçta hepimiz kalp taşıyoruz.

Wally

Çeviri & Balonlama
23 Ara 2015
60
963

Mesajı silinen kişi forumdan yakın zamanda gene böyle saygısızca mesajlar yazdığı için atılmıştı şimdi de yeni bir nick alarak tekrar üye olmuş. Bence gene atılsın da aklı başına gelsin, gerçi muhtemelen gene yeni bir nick'le üye olur.

Ben olayı kaçırdım usta. Ne demişti ki bana?

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Selam, elinize sağlık fakat ilk bölümde sıkıntı var bir türlü inmiyor.Yenileyecek biri varsa harika olur valla.

beta54

Yeni Üye
12 Eyl 2019
18
10
Selamlar herkese bende 1.bolumden bahsedicektim link ulasılmıyor acaba bir ilgilenebilirmisiniz tesekkurler.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,303
29,779
İzmir
Linklerde bir sorun yoktur.

Birinci sayının linkine tıklanınca sayfa Mediafire'ın indirme sayfasına gidiyor
ve download linki aktif oluyor. Ancak download butonu tıklanınca sayfa
( )
adresine yönleniyor ve sayfa donarak kalıyor.

Bu adresin açıklaması ise şöyle yapılmış :

"Web sitem neden adresine yönleniyor?

Eğer ücretsiz hosting dağıtan bir yerden hosting paketi aldıysanız ve sitenize girmek istediğinizde adresine yönleniyorsanız web siteniz USOM (Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi) tarafından engellenmiş demektir.

Bu engelleme sitenize özel değildir. Örneğin 000webhost.com adresinden bir ücretsiz alan aldiysaniz site uzmanimnet.000webhostapp.com gibi bir alan adı verilir.

USOM, 000webhostapp.com adresini doğrudan engellediği için siz uzmanimnet.000webhostapp.com adresine girmek istediğinizde web siteniz adresine yönlenir.
Sorunun nasıl çözebilirim?

USOM ile iletişime geçebilirsiniz. USOM ücretsiz hosting veren şirketlerden siber saldırılar yapıldığı için bazen bu alan adlarını engelleyebiliyor.

Öncelikle alan adınız engellenmiş mi buradan kontrol edin: USOM Engelli web sitesi listesi

Listese web sitenizin tam adı olmayabilir. Site adresiniz gibi bir adresse listede sadece 000webhostapp.com bölümünü aratın.

Daha sonra USOM iletişim bölümünden kendileri ile iletişime geçin ve durumu izah edin. Site adresinizi yollayın. USOM sitenizi engelli listesinden çıkartacaktır."

Durum bundan ibarettir ve sonuçta birinci sayı indirilememektedir..

beta54

Yeni Üye
12 Eyl 2019
18
10
Bendemi sorun var dedim ama yeni link 1.bolum calısıyor ama dıgrlerinde dosya yok malesef downland oluyor ama dosya bos bilemiyorum noldu.

Punisher

Yeni Üye
15 Mar 2019
1
0
Selamlar. Öncelikle bu güzel seriyi sunduğunuz için teşekkür ederim. Ne yazık ki 2-3-4 ve 5. bölümleri indirdikten sonra açarken hata aldım. Yenileme imkanınız olursa teşekkür ederim.

obelisk7794

Yeni Üye
21 Mar 2016
73
260
Vay be bu seriyi uzun zamandır arıyordum burada nasıl denk gelmemişim hayret ettim. :D Emeğine sağlık üstat.