DC Universe Rebirth #01

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
DC yine evreni resetliyor. Haydi hayırlı olsun. Geoff Johns Rebirth sersinden çok umutlu, hatta çok iddaalı. Bizde meraklıyız. Bakalım nasıl bir düzene geçecekler.

Paylaşımınız için teşekkürler.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir

Hocamın da dediği gibi ben de yeni yeni başlamıştım comics okumaya. Ee, şimdi nerden başlıcaz okumaya?

Murat, acil yardım. S.O.S. S.O.S Mayday Mayday!!

New 52'ye yeni başlıyorsanız doğru yapıyorsunuz. Aynen devam. Rebirth daha yeni başladı. Bir çok derginin yeni sayısı daha çıkmadı. Hangi karakteri seviyorsanız New 52 sayılarını okumaya devam edin.

Sevgili Wally ve arkadaşları güzel bir çalışma ile başlangıç sayısını paylaştılar. Kendilerine teşekkür ederim. Lakin bu başlangıç sayısını okumak için Justice League#50 ve Superman#52. sayıları da yapsaydınız çok daha iyi olurdu. Öyküyü daha iyi anlamak için bu sayıları okumak faydalı olacaktır. Hatta Darkseid War serisi de Türkçe çevirilse şahane olur.

Geoff-Johns-DC-Movie-Universe.jpg

Bu adamı severim. Geoff Johns ne yazsa okunur. Artık DC yaratıcı ekip başı. Yaptığı işe de çok güveniyor. Ben de Johns'a güveniyorum. Güzel çizgi romanlar çıkacak, bekleyip göreceğiz.

Son düzenleme: