En İyisi Flash

Kadri Balta

Aktif Üye
27 Mar 2012
406
2,221
Benim en çok sevdiğim kahramandır.Türkiyede değeri anlaşılmamıştır zaten kimse basmıyor.Çok güzel maceraları var.

Benim çok hoşuma gidiyor bu adam.Her şeyiyle dört dörtlük.

Superman in çaresizliği.Marvelden bahsetmiyorum bile.:D

615325supesflash2supergyg.jpg

135552119119wallywestsuper.jpg

1986465flash1variantasdfjhlkasdf6790jgeg.jpg

flashrebirth.jpg

WE ARE FAMİLY
flashfamily.jpg

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
Ben de çok severim Flash'ı. Aslında ben filminin çekilmesini bekliyorum. Teknoloji bu kadar gelişmişken hala Flash filmi çekilmemiş olması bana aptalca geliyor...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,914
NeverLand
Kadri hocam açık söylemek gerekirse tüm Marvel kahramzanları gibi pek hazetmiyorum Flash'den.
Hızlı koşanı takdir ederim ama ya streç don giyeni? :)

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
inşAllah ülkemizde de resimdeki gibi basılıp yayınlanır en kısa sürede.bende okudum biraz çeviri ve balonlama yapılmış sayılardan hoşuma gitti.

Kadri Balta

Aktif Üye
27 Mar 2012
406
2,221
Kadri hocam açık söylemek gerekirse tüm Marvel kahramzanları gibi pek hazetmiyorum Flash'den.
Hızlı koşanı takdir ederim ama ya streç don giyeni? :)

Size şundan verelim o zaman Golden age flash comicslerden.
Taytsız Donsuz:)

3434afull.jpg

250pxgarrickross.jpg

flashcomic.jpg

jaygarrickevandocshaner.jpg

Burdanda en soldakini verelim:)

picture039lzl.jpg

kronos_55

Aktif Üye
23 Şub 2010
436
89
kadri arkadaşım bende süpermen serileri var 200 tane vardır sanıırm çok bilinmeyen maceraları var flash'ın yakınımda olsa idin sana verirdim maceraları okurdun anlıyorum seni bu arada arkadaşlar kitap satmak isteyen var mı ben alırım konu nasıl acılacak onu da bilmiyorum buraya yazıyorum

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
Green Lantern gibi olacaksa olmasın daha iyi, Batman`ler gibi yapılabilse...

Ne yalan söyleyeyim ben Green Lantern'ı tarzına uygun bulmuştum. Batman'lerin son uyarlamalarını ise gerçekçi yönü sebebiyle sevdim.

Flash uçuk bir tarzı hak ediyor bence. Gerçekçi tarz derinliği olmadığından uymaz gibi duruyor. Weather Wizard havayı bozacak, Zoom gelecekten gelip ortalığı yıkacak falan. Bizimki de duvarlardan geçecek, bulutları toplamak için yerde koşturacak :)

Bol bilgisayar az gerçekçilik duygusu...

Bu arada belirteyim benim en sevdiğim Flash karakteri İMPULSE idi :4:

images

Sahne şu:

Bart (Impulse) ile Max (...Mercury) bankada bulunurken soyguncular girer ve Max Bart'ı rehin alan soyguncuya doğru "dur, sakin ol, kimseye zarar vermek istemezsin, bunu yapmak zorunda değilsin" diyor ama hedef soyguncu değil ;)

Sonra sahne şu:

Bir velet içinden cin çıkan şişeye sahip olunca dileği "yetişkinsiz bir dünya" olur (World without grown-ups). yetişkin kahramanlar çocukların başka bir boyutta olduğunu keşfedince çocuk kahramanların orada olmasından dolayı mutlu olurlar... Flash hariç "yo, yo, yo... Impulse onlarla"...! :eek:

Ve şu sahne:

Bart (Impulse) mısır patlatıyor. Bilirsiniz, tava kızınca mısır patlar bu da 3-5 saniye sürer. Bart, mutfal ve ev boyunca gezinip "pop, pop, pop, pop, pop..." diyordu :Ğ

TheFlash152-Impulse30.jpg

Öneririm...

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397

Ne yalan söyleyeyim ben Green Lantern'ı tarzına uygun bulmuştum. Batman'lerin son uyarlamalarını ise gerçekçi yönü sebebiyle sevdim.

Flash uçuk bir tarzı hak ediyor bence. Gerçekçi tarz derinliği olmadığından uymaz gibi duruyor. Weather Wizard havayı bozacak, Zoom gelecekten gelip ortalığı yıkacak falan. Bizimki de duvarlardan geçecek, bulutları toplamak için yerde koşturacak :)

Katılıyorum Flash'ın tek olduğu romanları okumadım ama okuduğum JLA öykülerinde grubun haşarı çocuğu olarak geçiyor oradaki Wally West versiyonu, ayrıca Justice League animated dizisinde yine en sevilebilir karakterlerden biriydi , şöyle dengeli Ironman gibi (bir marvel düşmanı olsamda Ironman filmlerini beğendim :d) bir filmin yapılması fena olmaz düşmanı da ya Mirror Master yada Captain Cold olmalı tabi Wally West kostümü giymeli bence