Conan'da Yapılan Hata 2

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Daha önce Conan öykülerinde bir senaryo hatasından (http://www.cizgidiyari.com/forum/ka...er/33987-conanda-yapilan-hata.html#post109746) bahsetmiştim. Elimdeki SSOC'leri tekrar gözden geçirirken bir ayrıntı daha gözüme çarptı. Şimdi ise bir çizim hatası var karşımızda...
hata2.jpg

SSOC 71 Labirentin Sırrı isimli sayıda Conan esir olarak bir labirent inşaasında çalışıyor. Yukarıdaki resime bakarsanız. Çalışma bitmiş ve Conan hücresinde istirahat ediyor. Sonra bir arkadaşı gelip dışarı bakmasını söylüyor. Dışarıda bir grup yük indiriyor. Aa, o da ne? Yük indirenlerden birisi de Conan... Nasıl oluyorda aynı anda iki yerde birden çiziliyor?

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili The Darkness kardeşim vallahi pes yani.......
Okurken böylesine dikkat etmek,tüm ayrıntılara en ince noktasına dek bakmak her babayiğidin-en azından benim-harcı değil tebrikler.
Sevgili kardeşim eğer ders anlattığımız öğrencilerin sadece yüzde biri bu kadar dikkatli olsalar vallahi bize öğretmenlik yaptırmazlar,bazen tahtaya soru çözerken dikkat dağılıp yanlış işlem yapabiliyoruz,dilimiz sürçüyor işte böyle olumsuzluklarla ara sıra karşılaşıyoruz,neyse ki bizim canavarlar o kadar dikkatli değiller,onlar farkına varana kadar hatayı görüp düzelterek durumu kurtarıyoruz.
Sevgili kardeşim Allah (c.c) karşıma sizin gibi dikkatli örrenci göndermesin,amin...

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
Vallahi pes dostum.
Bu kadar inceleyerek ben bile okumuyorum bu Conan ' ı . :)
Fakat o dışarıdaki taş taşıyan adam Conan değil.
O Conan ' ın ikizi.
Soğuk bir gecede kabile şefinin karısı doğum yaptı ve ikiz dünyaya getirdi.
Bu sırada başka kabileden birileri bizim Conan 'ın kabilesine baskın yaptı ve köyü yerle bir etti.
Bir bakıcı kadın Conan 'ı kaçırdı ve büyüttü.
Diğer kardeşi ise saldırıyı yapan kabileden çocuğu olmayan bir yağmacı gizlice kaçırır ve büyütür.
Yıllar sonra bu çocuk ta esir düşer ve aynı yere köle olarak getirilir.
Hikayenin aslı budur. :)
İnanmazsanız Robert Erwin Hobart ' a sorabilirsiniz.
Doğrulayacaktır.
Sevgilerimle ...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
dışarda görünen arkadaş berber kenan.:)
serbest çalışıyor kendisi.:)
çok hoşuma giden bir çalışma.foruma renk kattın murat teşekkürler.:)