Girl PHANTOM, fREW 2017-ALMANAK. (Tanıtım)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
169XBB.jpg

Frew comic 1774 nolu sayıya denk gelen Girl Phantom Almanak sayısını renkli olarak yayınladı.
Bu lee Falk tarafından 20 Temmuz 1952'den 12 Ekim 1952'ye kadar günlük gazete şeritlerinde yayınlanan Woman Phantom'un öyküsüyle başlayan bir yolculuktu.
Wilson Mc Coy'un harika çizgileri ve Norveç'in ünlü The Phantom otoritesi Ivan Pederson tarafından ustaca renklendirildi. Sanatçı bu kitaba özel farklı ve otantik bir renk paleti kullandı.
Bir kadının, bir kahraman kalıbı içinde, güçlü ve yetenekli tasvir edildiği bir öykü. Dünyanın çeşitli yerlerinde çeşitli yayınevleri Ölümsüz ruh'un kadın versiyonuna çok değişik öyküler yazdılar.
Louis Pasteur ile birlikte orman kabilelerine yardım eden doktor rolü verildi, Moonstone Comic öykülerinde evlenip dört çocuk sahibi oldu. Hayatının büyük kısmını kafatası mağarasında geçirdi.
Bu Almanak orjinal 25.ci sayı replikasıyla birlikte satışa sunuldu. Kitabın tanıtımı için Hermes Press yayıncılıktan Andreas Erikkson arşivlerini paylaştı.
Ve bu kitap 260 sayfasıyla beklentileri çok yükselterek karşılığını fazlasıyla verdi.

QLk9Gg.jpg

RraqRn.jpg

qdgrV3.jpg

Tanıtımı için bile çok özen gösterilen bu kitabı birlikte okuyabilmek için çok sabırsızlanıyorum.:)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Hayda oldumu şimdi bu bize Kızılmaske dostlarına yapılırmı. Kızılmaske olmuş dişi bir mahlukat.

Varsın olsun bunu da beklemedeyiz üstadım.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Phantom ölmez, yerine bi yenisi görevi alır. Kurukafa mağarası neden var, eden adası niye olmuş. Adamlar aslında yeni bir kahraman ortaya çıkartmak istiyorlarda eskisi de dünyada iyi para ediyor.