DHA Doğan Haber Ajansı Röportaj için Dernek Merkezimizde!

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Çizgi Roman Okurları Derneği olarak rahmetli Haluk abinin sağlığında yapmaya ömrünün yetmediği bütün isteklerini yapmaya çalışıyoruz.
Önce kadıköy Gazetesi, Sonra Aydınlık gazetesi, sonra TRT1'de radyo programı ve akabinde geçtiğimiz günlerde
Türkiye'nin en güçlü haber ajansı DHA ile dernek olarak başkanımız vasıtası ile yaptığımız röportaj sonucu,
bugün Türkiye'nin dört bir yanında Hürriyet, Milliyet Vatan ve DHA haber sitesi olmak üzere haber ve görüntülerimiz geçmektedir.
Bu yalnızca başlangıç olup Dernek bilinirliğini artırma yolunda çabamızdır.

Daha yolun başındayız...

gazteler.png

Whats_App_Image_2018-01-16_at_12.43.49.jpg

Whats_App_Image_2018-01-12_at_14.58.59_1.jpg

Whats_App_Image_2018-01-12_at_14.59.00.jpg

Whats_App_Image_2018-01-12_at_14.59.03_1.jpg

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,694
istanbul
gazeteler çizgi roman ekleri verene, gazete bayilerinde çizgi roman satılana ve " ÇR cafe " ler her ilde birer ikişer açılana kadar devam.

Son düzenleme:

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,984
314,923
Bu günki Hürriyet gazetesinde röpartaj çıkdı.
İmkanı olan arkadaşımızın PDF olarak link vermesini rica ederim,
saygılarımla.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,984
314,923
Sayın Motion üstadım,
verdiginiz emekler için teşekkür ederim.
Gurur duyuyorum,
ÇİZGİ DİYARIMIZIN başarılarından.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Dostlar,
gerçekten hepiniz harikasınız...
Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum.
Başarılarınızın devamını sizlerden biri olarak gönülden diliyorum.
Her ne kadar bir katkımız olamasa da başarınızdan naçizane payımı alıyorum.
O güzel fotoğraflarda sizler arasında kendimi de görüyorum, diğer dostlarımı, kardeşlerimi de...
Bir de Rahmetli Haluk beyi...
Nur içinde yatsın...
Biz biriz, biz gönülüz, biz kardeşiz...
Sevgi, saygı ve selamlarımı iletiyorum...

52308R.gif

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Çizgi Roman Okurları Derneği'nin başarıları ve etkilerinin katlanarak devam edeceğine kaniyim.Çünkü içinde artniyet yok , hırs yok ,menfaat temini yok , kötülük yok.
Sanat için bir araya gelmiş , kültür için bir araya gelmiş insanlar.
Tanıtım aşaması neredeyse tamamlandı diyebiliriz.Sonra Haber kuşaklarının içinde göreceğiz canlı yayında röportajlar yapılacak TV kanallarında müteakip taşlar yerine oturmuş olacak ardından gelecek olan süreçte derneğin Kamu Yararlı Dernek Statüsüne kavuşturulması gelmeli.Bu adımda bence çok önemli sonuçlar doğuracak çizgi romanın kamusal etkisi tescillenmiş olacaktır.
Şu anda başlangıç ve devam olarak harekat planı mutlaka vardır ancak bana göre oldukça maharetle devam ettirilen bir süreç var proğramlama ve hedefler oldukça dikkatli belirlenmiş ve titizlikle sürdürülüyor.Vakıf konusuda belki ilerleyen süreçte tekrar düşünülebilir.
Tekrar tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.