Çizgi Roman Okurları Derneği Genel Kurulu Duyurusu

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
dernek_logosu.jpg

Sevgili dostlar bildiğiniz gibi kıymetli üstadımız merhum Haluk Yücesoy Çizgi Roman Okurları Derneği'nin başkanıydı .
Faaliyete geçmesi için uğraşırken ani vefatı nedeni ile dernek faaliyetlerini askıya almak zorunda kaldık.
Şimdi onun bıraktığı yerden devam ediyoruz.
İlk hedef genel kurulu yapmak.
Genel kurulumuz aşağıdaki gündem ile toplanacaktır.

ÇİZGİ ROMAN OKURLARI DERNEĞİ GEÇİCİ YÖNETİM KURULU
1. Olağan Genel Kurul Toplantısı Duyurusu

Yönetim kurulumuzun 12.10.2017 tarihli toplantısında katılanların oybirliği ile aldığı karara göre Derneğimizin 1. Olağan genel Kurulu 29.10.2017 günü saat 14.00'te Kadıköy İş Merkezi Zemin Kat kafeteryada yapılacaktır.
İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde 05.11.2017 günü aynı gündem ile yine aynı yer ve aynı saatte yapılacaktır.
GÜNDEM:
1- Açılış
2- Divan seçimi
3- Saygı Duruşu
4- Yönetim ve denetleme Kurulu asil ve yedek üye seçimleri, yönetim kurulu görev dağılımı ve başkanlık seçimi
5- Tüzük değişikliği
6- Danışma kurulu seçimleri
7- Dilek ve temenniler
8- Kapanış.

Önemli hatırlatma:
Genel kurula katılıp oy kullanabilmek için üyelerimizin aidatlarını yatırmış olmaları gerekmektedir.

BU İLETİ AYNI ZAMANDA GENEL KURUL ÇAĞRI İLANIDIR.

GEÇİCİ YÖNETİM KURULU
İmzalar

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,162
Hayırlı uğurlu olsun. Bu derneği Türk Çizgiromancılığı açısından büyük bir şans olarak görüyorum. Rahmetli Haluk Abimizin dernekte önemli emeği vardı. Onun anısını ve hepimize bıraktığı paylaşım ruhu mirasını yaşatmak için de bu dernek önemli bir platform olacaktır. Buna tüm kalbimle inanıyorum.