Çizgi Roman Kolleksiyon Dergisi No 5

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Bu gece hem resim eklemeyi öğrendim hem de sürprizin sürprizi olduğuna inandığım bir dergi sayısıyla sizleri tanıştırıyorum
Tabiidir ki üstadlarımı tenzih ederek;onların bu sürprizi bildiğinden kuşkum yok
Ar-R-No-05arkakapak.jpg
[/url]

Son düzenleme:

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,681
4 sayı çıktığını sanıyordum.
5. sayı benim için sürpriz oldu.
(Nasıl kaçırmışım hayret!)
...
Emek ve paylaşım için teşekkürler.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
4 sayı çıktığını sanıyordum.
5. sayı benim için sürpriz oldu.
(Nasıl kaçırmışım hayret!)
...
Emek ve paylaşım için teşekkürler.
Tebrik ve teşekkür dostum "balkatan"a."Sürprizin sürprizi" dediğim de tam olarak bu idi.
Sayı 5'in içinden 1. ve 2. sayılar çıkıyor."Maalesef" diyemiyorum zira bu hem kötü hem de iyi birşey,şöyleki;
1. ve 2. sayıları edinmiş olup yeni bir sayı için umutlananlar için kötü:'(,
3. ve 4. sayıları edinmiş olup elinde 1. ve 2. sayısı olmayanlar(tıpkı bende olduğu gibi:D)için mutlu son:)
Konuyla ilgili başımdan geçen bu nadide olayı bu vesile ile paylaşmış oldum.Tekrar teşekkürler

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
sevgili dostlar;"balkatan"a yazdığım cevapta ki gibi 5.sayının linklerini bırakmadım zira onlar 1. ve 2. sayılar ki bu sayıları da ilerde paylaşacağım.İlginize ve bilginize teşekkürlerimle...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Çizgi roman tarihimizde bu tür tuhaflıkların sayısı pek çok: Conan, Tom Braks, Zembla, Kaptan Swing, vs... Kapak farklı, içerik aynı. Haydi bu saydıklarımı anlarım da hepi topu 4 sayılık bir seride bu tür bir şey yapmak epey ilginç. Çizgi roman tarihimizdeki tuhaflıklardan birini gün yüzüne çıkardığınız için teşekkür ederim.

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,681
5.sayı kapağı önceden basılmış,
Lakin içerik oluşturulamayınca
Eski sayılarla doldurularak değerlendirilmiş.
Bana da "İyi ki bulamamışım." demek düşer.
...
Bilgi ve paylaşım için teşekkürler.