Çizgi Roman Diyarı

Çizgi Roman Diyarı (http://www.cizgidiyari.com/forum/)
-   Çizgi Roman Koleksiyon Dergisi (http://www.cizgidiyari.com/forum/cizgi-roman-koleksiyon-dergisi/)
-   -   ÇİZGİ ROMAN KOLEKSİYON DERGİSİ Sıralı Liste (http://www.cizgidiyari.com/forum/cizgi-roman-koleksiyon-dergisi/136346-cizgi-roman-koleksiyon-dergisi-sirali-liste.html)

tayyare 05.Ekim.2019 22:06

ÇİZGİ ROMAN KOLEKSİYON DERGİSİ Sıralı Liste

Çizgiroman Koleksiyon Dergisi

İlk sayının tanıtım yazısından:

"Dünyada ve Türkiye'de çizgiromancılık giderek gelişen ve güçlenen bir sanayi dalı olma yolundadır. Ve artık çizgiroman koleksiyonu yapmak çok sayıdaki çocuk, genç ve yetişkin için bir hobi olmuştur. Çizgi roman okuma alışkanlığı böylesine yaygınken, ülkemizde batıdaki benzerleri gibi bir çizgi roman dergisinin olmamasının bir eksiklik olduğunu düşündük.

Çok sayıdaki, okuyucumuz, dostumuz, meslekdaşımız da bu görüşümüzü paylaşınca, Türkiye'nin en çok okuyucu mektubu alan ve okunan çizgi romanlarının yayıncısı olarak bu konudaki boşluğu doldurmayı kendimize görev bildik. Bu aylık dergide, gerek çizgi romana gönül vermiş koleksiyoncular, gerekse çizgi roman çizmek isteyen yetenekli gençler kendilerini ilgilendiren çok şey bulacaklardır.

ÇİZGİ ROMAN KOLEKSİYON DERGİSİ, Amerika'daki MARVEL AGE, COMICS COLLECTOR, Almanya'daki DIE SPRECH BLASE, STRIP ve COMIC NEWS dergilerinin bir benzeridir ve böyle bir dergi Türkiye'de ilk kez yayınlanmaktadır.

Sık sık yinelediğimiz, Çizgi romana olan ortak tutkularımız, yayıncı ve okur olarak bizleri bir anlamda geniş bir ailenin bireyleri yapıyor. Bu nedenle dergimize bir aile dergisi de diyebiliriz. Tüm çizgi roman dostlarıyla her ay, ÇİZGİ ROMAN KOLEKSIYON Dergisi sayfalarında buluşmak dileğiyle...

Ali Recan "

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] gandor08
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yazicizahmet
Çizgiroman Koleksiyon Dergisi - Sayı 5 1. ve 2. sayıların, ciltlenip tekrar satışa sunulmuş (bkz: alirecanlanmış :)) hali...

Alternatif Taramalar:

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Subzero
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Subzero
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tayyare

orpa 05.Ekim.2019 22:27

Çok güzel ve anlamlı bir seri...Teşekkürler üstad...

direnc11 05.Ekim.2019 23:27

Madem üstat sıralı listesini hazırlamış, ben de kendi başlığını oluşturayım. Topluca dursun sayılar.

Teşekkürler, üstat.

yazicizahmet 06.Ekim.2019 00:07

Olamaz böyle birşey Daha dün dördünü de yaklaşık 6 saatte 300 dpi tarayıp toparladım dostum teyyare ye güzel bir sürpriz yapayım derken...bu liste bana sürpriz oldu neyse ki dördüncü hala kırmızı resim yükleme olayını öğrendiğim anda cebinizde bilin

tayyare 06.Ekim.2019 00:37

Alıntı:

yazicizahmet´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 626225)
Olamaz böyle birşey Daha dün dördünü de yaklaşık 6 saatte 300 dpi tarayıp toparladım dostum teyyare ye güzel bir sürpriz yapayım derken...bu liste bana sürpriz oldu neyse ki dördüncü hala kırmızı resim yükleme olayını öğrendiğim anda cebinizde bilin

Ben de o kırmızıyı kendime saklıyordum hocam, size kısmetmiş! :)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Ancak sadece 4.yü değil, diğerlerini de yüklemenizi ben şahsen tercih ederim. 2 ve 3. sayılar alıntı çünkü anladığım kadarıyla. Şimdiden elinize sağlık.

Mediafire ya da Mega sitelerinden birine üye olarak dosyalarınızı kolayca paylaşabilirsiniz. Sitede (şu an bulamıyorum ama) bu konularda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış yardım mesajları mevcuttu.

savok 06.Ekim.2019 00:37

Alıntı:

yazicizahmet´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 626225)

Siz dördünü de yükleyin lütfen, seçenekli taramalar bizim için, forumumuz için zenginliktir.

savok 06.Ekim.2019 00:40

resim yüklemek için de [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sitesini kullanın.
Resim yüklendikten sonra doğrudan bağlantı kısmındaki linki kopyalayıp açtığınız konuya yerleştirin.

tayyare 06.Ekim.2019 00:42

Alıntı:

direnc11´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 626215)
Madem üstat sıralı listesini hazırlamış, ben de kendi başlığını oluşturayım. Topluca dursun sayılar.

Teşekkürler, üstat.

Çok teşekkürler Hocam, ama hazır eliniz değmişken:

;)

direnc11 06.Ekim.2019 00:47

Alıntı:

tayyare´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 626237)
Çok teşekkürler Hocam, ama hazır eliniz değmişken:

;)

Hatırladığım kadarıyla burada "hocam" hitabını hiç kullanmamıştım. Severim "hocam" demeyi, çok severim. :)

Yaptım, hocam. Bir bakıver.

Sevgiler :)

aksamsefasi 06.Ekim.2019 11:14

Birkez daha gördüm ki; tarayıp paylaşmak kadar, bu paylaşımları bir araya getirip sunmak da önemliymiş.
eline sağlık üstad.

yazicizahmet 06.Ekim.2019 12:34

Çok üzgünüm listeye bakınca bir yanlış anlaşılmaya sebep oldum.Değerli dostlar heyecana kapılıp daha ilk denemem de("sürprizin sürprizi"ile kaş yapayım derken göz çıkarmak) sizleri de heyecanlandırmış olmalıyım.Gerekli açıklamamı değerli"balkatan"a açıklamıştım.
Burada da açıklamam gerekiyor ki 5.sayı 1.ve2.sayılardan ibaret olan bir cilt.İnanılmaz gözüküyor ama durum bu.Sevgili "teyyare"2. ve 3.sayıların alıntı olduğunu belirtmişti.Ben 4 sayının tamamını 300dpi taradım.4.sayı kırmızı olduğundan ilk önce onu paylaşmak istedim.
Hemen 1,2 ve 3'ü de yüklemeye çalışacağım.
İşte böyle sevgili dostlar,üstadlar.Benim de bu diyar a girişim böyloldu.

tayyare 09.Ekim.2019 13:30

İlginç bir durum, Sayın yaziciahmet'in yüklediği 1. sayı ile, Sayın gandor08'in yüklediği ve ön yazısı nedeniyle 1. sayı sandığım "Nisan 88" sayısı tamamen birbirinden farklı. Şu an vaktim yok, biraz diğer sayıları da incelemem lazım, ona göre tekrar düzenleme yaparım listede bu akşam. Sanırım tekrar yayın olan 5. sayı dışında da beş sayı mevcut.

Bu arada eksik olduğunu düşündüğüm için ısmarladığım 4. sayı da geldi, onu da tarayıp koyacağım bir ara, böylece tüm liste çift dikiş olacak. Lükse bakın yahu!... :)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:26