Çizgi Roman Diyarı

Çizgi Roman Diyarı (http://www.cizgidiyari.com/forum/)
-   Çizgi Roman Koleksiyon Dergisi (http://www.cizgidiyari.com/forum/cizgi-roman-koleksiyon-dergisi/)
-   -   ÇİZGİ ROMAN KOLEKSİYON DERGİSİ Sıralı Liste (http://www.cizgidiyari.com/forum/cizgi-roman-koleksiyon-dergisi/136346-cizgi-roman-koleksiyon-dergisi-sirali-liste.html)

yazicizahmet 06.Ekim.2019 12:34

Çok üzgünüm listeye bakınca bir yanlış anlaşılmaya sebep oldum.Değerli dostlar heyecana kapılıp daha ilk denemem de("sürprizin sürprizi"ile kaş yapayım derken göz çıkarmak) sizleri de heyecanlandırmış olmalıyım.Gerekli açıklamamı değerli"balkatan"a açıklamıştım.
Burada da açıklamam gerekiyor ki 5.sayı 1.ve2.sayılardan ibaret olan bir cilt.İnanılmaz gözüküyor ama durum bu.Sevgili "teyyare"2. ve 3.sayıların alıntı olduğunu belirtmişti.Ben 4 sayının tamamını 300dpi taradım.4.sayı kırmızı olduğundan ilk önce onu paylaşmak istedim.
Hemen 1,2 ve 3'ü de yüklemeye çalışacağım.
İşte böyle sevgili dostlar,üstadlar.Benim de bu diyar a girişim böyloldu.

tayyare 09.Ekim.2019 13:30

İlginç bir durum, Sayın yaziciahmet'in yüklediği 1. sayı ile, Sayın gandor08'in yüklediği ve ön yazısı nedeniyle 1. sayı sandığım "Nisan 88" sayısı tamamen birbirinden farklı. Şu an vaktim yok, biraz diğer sayıları da incelemem lazım, ona göre tekrar düzenleme yaparım listede bu akşam. Sanırım tekrar yayın olan 5. sayı dışında da beş sayı mevcut.

Bu arada eksik olduğunu düşündüğüm için ısmarladığım 4. sayı da geldi, onu da tarayıp koyacağım bir ara, böylece tüm liste çift dikiş olacak. Lükse bakın yahu!... :)


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:05

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0