Deathstroke: Yeni 52 [Sayı #01 Çıktı!]

cizgigezegen

Yeni Üye
24 Nis 2015
42
402
Coast City
Deathstroke: Yeni 52

bd3b45a9c6.jpg
414125e798.jpg
e14a163487.jpg

Çeviri ve Balonlama: escapisttt​

Bir asker olan Slade Wilson, Takım 7 olarak adlandırılan özel bir takıma alınır. Burada yüksek tehlikesi bulunan üst düzey görevlerde yer alır. Kendisini geliştirmek için her şeyi denemeye razı olan Slade, sonunda ona hız, güç ve zeka kazandırarak dünyanın en iyi askeri haline getiren bir deneye katılır. Takım 7'nin dağılmasından sonra hayata küsen ve ondan tat alamayan Slade, güçlerini bir paralı asker olarak kullanır ve kısa zamanda suçluların dünyasında "işin bittiğinden emin olmak istiyorsanız geleceğiniz adam" olarak şöhret kazanır.

Artmış olan hızı, gücü ve refleksleri bir yana, Slade Wilson'un en önemli özelliği çok zeki olmasıdır ve bu onu bir strateji uzmanı yapar. DC Evreni'nin en ulu, en güçlü kahramanları ile dahi başa baş savaşabilir. Deathstroke, kolay anlaşmaları hiçbir zaman kabul etmez. Daima daha zor, imkansız denilebilecek görevleri alır. Sarsılmaz bir hırsı ve odağı vardır. Öyle ki görevi bitirmek için ne kadar acımasız, ne kadar ölümcül olması gerektiği önemli değildir. Bu hırsı ve odağı sayesinde görevi yerine getirmek için ne gerekiyorsa yapacaktır.

Kuşkusuz dünyanın en büyük suikastçisi ve gezegende en çok korkulan insanlardan birisidir.

Sayı #01 |
Sayı #02 |
Sayı #03 |

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Deathstroke özellikle Arrow dizisi sonrasında daha bir tanınır oldu.
Çoğu kimse bilmesede aslında Deadpool karakteri Deathstroke'dan kopyalanmıştır.
Tehlikeli bir paralı asker olan karakterin kendi serisini hiç okumamıştım.
Teşekkürler paylaşımınız için.

cizgigezegen

Yeni Üye
24 Nis 2015
42
402
Coast City
Deathstroke özellikle Arrow dizisi sonrasında daha bir tanınır oldu.
Çoğu kimse bilmesede aslında Deadpool karakteri Deathstroke'dan kopyalanmıştır.
Tehlikeli bir paralı asker olan karakterin kendi serisini hiç okumamıştım.
Teşekkürler paylaşımınız için.

Doğrudur, ben de önceden bilsem de Arrow dizisi ile daha iyi tanıdım ve sevmeye başladım. Hatta dizide açık ara en sevdiğim karakterdir kendisi.

Sayı #03 de eklendi bu arada, iyi okumalar dilerim.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Balonlayan paylaşan arkadaşlar çok yaşasın.
Sayenizde ilk kez bakacağım, yorumlarınız
sıkı bir öykü olduğunu gösteriyor.
Teşekkürler, devamını bekliyoruz.:)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Epey kanlı bir seri galiba. Bu yeni seri için teşekkür ediyorum. Seri kaç sayı devam edecek acaba?

Bu arada ben kendi adıma tüm sayıların aynı başlığına altında bulunmasından memnunum fakat dostlarımızın bazılarının forumu son konular listesinden takip ettiğini biliyorum. Bu nedenle her sayı için ayrı bir konu açıp, her yeni konuda eski sayıların da linkini vermek yerinde olabilir. Sen karar ver ama. İster böyle yap, istersen dediğim gibi bir yöntem takip et.

cizgigezegen

Yeni Üye
24 Nis 2015
42
402
Coast City
Epey kanlı bir seri galiba. Bu yeni seri için teşekkür ediyorum. Seri kaç sayı devam edecek acaba?

Bu arada ben kendi adıma tüm sayıların aynı başlığına altında bulunmasından memnunum fakat dostlarımızın bazılarının forumu son konular listesinden takip ettiğini biliyorum. Bu nedenle her sayı için ayrı bir konu açıp, her yeni konuda eski sayıların da linkini vermek yerinde olabilir. Sen karar ver ama. İster böyle yap, istersen dediğim gibi bir yöntem takip et.

Gezegenin en ölümcül suikastçisi olur da kan olmaz mı? :d Yeni 52'de 20 sayısı bulunuyor Deathstroke'un.

Ayrıca öneriniz için teşekkür ederim, bundan sonra yeni konu açarak paylaşım yaparım.

klokum

Yeni Üye
26 Ara 2014
2
0
Gerçekten bu seri için çok teşekkürler fakat 2.sayı linkinde bir sorun var yenileyebilir misin rica etsem