Alone 01 - Kayboluş

cizgicicocuk

Çeviri & Balonlama
9 Haz 2016
283
2,439
wy8xt2dfxmu11ykzg.jpg

Birinci kitap ilk gün Yvan, Leïla, Camille, Terry ve Dodji'yi kısaca tanıtır. Ertesi gün her biri, yaşadıkarı şehir Fortville'de yetişkinlerin olmadığı bir dünyaya uyanırlar. Tehlike, belirsizlik ve açıklanamayan fenomenler karşısında kendi başlarına kalmış; hayatta kalmak için birlikte yaşamaya başlamışlardır.

Yazar: Fabien Vehlmann
Çizen ve Renklendiren: Bruno Gazzotti
Yayıncı by: Dupuis/Cinebook
İngilizce İlk Baskı: Nisan 2014

Son düzenleme:

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,248
3,536
Bu güzel paylaşım için çok teşekkürler elinize sağlık, seri hakkında biraz bilgi verebilir misiniz.

Mr Davaro

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2020
504
8,124
Aster üstadın da dediği gibi,
günün sürpriz çizgi romanı oldu.
Bu güzel sürpriz için teşekkürler.
Elinize sağlık...

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Hemen okumaya başladım ve su gibi içtim. Ne olmuş bu insanlara? Devamını heyecanla bekliyorum. Elinize sağlık. Teşekkürler.

delitasmasi

Yeni Üye
26 Tem 2010
43
44
Ellerine sağlık. Çok sürükleyici ve ilginç konusu var. Ama ne yazık ki 49 sayfadan sonra 5 sayfa eksik. Bu konuda ekleme yapacakmısınız?

cizgicicocuk

Çeviri & Balonlama
9 Haz 2016
283
2,439
Uyarınız için çok teşekkürler. Linki eksik sayfaları ekleyerek yeniledim. Sanırım cbr dosyasını oluştururken bu sayfaları seçmeyi unuttum.

cizgicicocuk

Çeviri & Balonlama
9 Haz 2016
283
2,439
Ellerine sağlık. Çok sürükleyici ve ilginç konusu var. Ama ne yazık ki 49 sayfadan sonra 5 sayfa eksik. Bu konuda ekleme yapacakmısınız?

Uyarınız için çok teşekkürler. Linki eksik sayfaları ekleyerek yeniledim. Sanırım cbr dosyasını oluştururken bu sayfaları seçmeyi unuttum.