Moon Knight #1 - Çeviri Çalışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkiner

Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2015
125
1,767
Moon%2BKnight%2B%25282016-%2529%2B001-000.jpg

12.jpg

Yakında çıkacak olan bir yayın olduğundan dolayı link yenilememiz mümkün değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Ay Şovalyesi, çizgi roman karakterleri içinde bir çok yönüyle farklı bir süper kahraman. Güçleri bir yönü ile mistik Mısır'a dayanırken bir yandan da son teknolojiyi kullanan eski bir paralı asker. Aynı zamanda psikolojik sorunları olan bir kişilik. Bu farklılıkları ile benim beğendiğim bir karakter olmasına karşılık hiç bir zaman ne yazık ki popüler olamadı.

Paylaşımız için teşekkürler.

gobalak

Kıdemli Üye
6 Tem 2011
183
271
İstanbul
Paylaşımınız için teşekkür ederim. Yaptığınız işin zor ve sabır gerektiren bir iş olduğunun farkındayım.

Sadece bir konu beni rahatsız etti. Paylasımınızı kendi sitenize yönlendirerek yapmanız kanımca hoş bir şey olmamış.

Paylaşıma ek olarak, konu ile ilgili kendi siteniz olduğunu belirtseydiniz, seve seve ziyaret edebilirdim. Başkasını bilmem ama kendi açımdan zorlama ve emrivaki işler hoşuma gitmiyor...

(Not: Hatalı olduğumu düşünüyorsanız, özür dilerim).

Berkiner

Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2015
125
1,767
Paylaşımınız için teşekkür ederim. Yaptığınız işin zor ve sabır gerektiren bir iş olduğunun farkındayım.

Sadece bir konu beni rahatsız etti. Paylasımınızı kendi sitenize yönlendirerek yapmanız kanımca hoş bir şey olmamış.

Paylaşıma ek olarak, konu ile ilgili kendi siteniz olduğunu belirtseydiniz, seve seve ziyaret edebilirdim. Başkasını bilmem ama kendi açımdan zorlama ve emrivaki işler hoşuma gitmiyor...

(Not: Hatalı olduğumu düşünüyorsanız, özür dilerim).

Kesinlikle haklısın. Bir sonraki sayımız Mockingbird #2'den itibaren dediğin şekilde yapacağım. Kötü bir niyetim yoktu aslında. Her yerde o link ile paylaştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...