Ragman #1

Zombiet

Çeviri & Balonlama
3 Haz 2016
167
1,494
İstanbul
GalleryComics_1920x1080_20170621__RAGMAN_01_cover_-_flat_59b1d4c6a8af72.73906416.jpg

Ragman, giydiği kıyafet sayesinde canlıların ruhlarını emip, o ruhların güçlerini istediği zaman kullanabilir. Kıyafeti büyülüdür. DC evreninin en güçlü objelerinden biridir.

Ragman'ın 6 sayılık kısa serisini sizler için Türkçeye çeviriyoruz. Umarım beğenirsiniz. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Beğendim ben.
Ama anlamam için bir iki sayı daha okumam lazım galiba..
Kısa bir seriymiş...
Adı da hırpani adam...
Yani öyle de olabilir...

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,396
6,522
Ankara
Teşekkür ederim.
Sitenizi de sık sık takip etmeye çalışıyorum. Ben şahsen her kahramandan bir bölüm okumaktansa, bir kahramandan bir seri okumayı tercih ediyorum. Sizin tercihiniz ve yayın politikanız nedir?

Zombiet

Çeviri & Balonlama
3 Haz 2016
167
1,494
İstanbul
Teşekkür ederim.
Sitenizi de sık sık takip etmeye çalışıyorum. Ben şahsen her kahramandan bir bölüm okumaktansa, bir kahramandan bir seri okumayı tercih ediyorum. Sizin tercihiniz ve yayın politikanız nedir?

Genellikle başladığımız seriler sonradan telif yediği için yarıda kesmek zorunda kalıyoruz. Seri seçimi ise facebook sayfamızdan anket üzerine oluyor. Hangi seri daha çok oy alırsa ona başlıyoruz. :) Yani okuyucu isteğine göre seriler...

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,981
8,390
Paylaşımda emeği geçen bütün dostlara teşekkür ederim. 6 sayılık bir seri olduğu belirtilmiş. 1-2-3 yayınlandı, acaba 4-5-6 yayınlandı mı? var ise linki paylaşmanız mümkün mü? veya devamı gelecek mi? kolaylıklar dilerim.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,981
8,390
Zombiet üstadım, paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Ragman serisi 6 cilt olarak belirtilmiş. 3 cildi Çizgi Diyar'ımızda yayımlanmış. 4-5-6 cildine ulaşamadım, Kalan ciltler yayımlanmış mı? Ben tüm aramalarıma rağmen bulamadım. Çizgi Kutusu Sitesi kapanmış orada bulunma ihtimali yok gibi. Bu serinin geri kalan bölümleri sizde mevcut ise yeniden yükleme ihtimali var mı? Seri yarım ve öksüz kalmıştır. Çizgi roman dostlarımızdan arşivinde kayıtlı olanların paylaşması da ayrıca beni ve bu serinin tamamlanmasını bekleyen dostları mutlu edecektir. Tekrar emeği geçen ve paylaşımda bulunan herkese teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sağlıklı günler dilerim.