Çizgi Roman Okuma Programları

Çizgi Roman Okuma Programları

Çizgi Kutusu

Like Tree23Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06.Ocak.2018, 16:38   #1
Çeviri Balonlama

Zombiet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 40010
•Rep Seviyesi :
Zombiet has a reputation beyond reputeZombiet has a reputation beyond reputeZombiet has a reputation beyond reputeZombiet has a reputation beyond reputeZombiet has a reputation beyond reputeZombiet has a reputation beyond reputeZombiet has a reputation beyond reputeZombiet has a reputation beyond reputeZombiet has a reputation beyond reputeZombiet has a reputation beyond reputeZombiet has a reputation beyond repute
Standart Çizgi Roman Okuma Programları

Yeni sitemizde bu konu hakkında bir rehber hazırladım. Bi' girin inceleyin.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Zombiet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Ocak.2018, 22:16   #2
Yönetici

Sinan Atik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 116057
•Rep Seviyesi :
Sinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond repute
Sinan Atik - İCQ üzeri Mesaj gönder
Ben de PC de Cdisplay'i kullanıyorum. Android tabletimde ise Perfect Viewer isimli uygulamayı kullanıyorum. Çok kullanışlı, kaynak dostu ve gezinti(okuma) seçenekleri fazla güzel bir programdır.
İskenderunlu bunu beğendi.
Sinan Atik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07.Ocak.2018, 00:40   #3
Aktif Üye

yturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 61733
•Rep Seviyesi :
yturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond reputeyturan has a reputation beyond repute
ben uzun yıllar [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kullanıyorum...
Türkçe seçeneği yok...
yturan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07.Ocak.2018, 09:35   #4
Yeni Üye

aslan teoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
aslan teoman is on a distinguished road
indirdigim çizgi romanları okuyamıyorum tek tek sayfaları tıklamam gerekiyor yardımcı olursanız sevınırım
aslan teoman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07.Ocak.2018, 12:44   #5
Süper Üye

İskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 49735
•Rep Seviyesi :
İskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond repute
Gonvisor veya Sumatra pdf çok kullanışlıdır. Cdisplay a bi türlü alışamadım..
Alt 07.Ocak.2018, 12:59   #6
Onursal Üye

HACILI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 134590
•Rep Seviyesi :
HACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond reputeHACILI has a reputation beyond repute
Devamlı olarak indirdiğim tüm
çizgi romanları önce PDF formatına çevirip,
Gerek masa üstü gerekse tablette öyle okuyorum.
Buna sebep de tablette "cbr" çizgi romanları açamamış olmamdı.
Şimdi dostlarıma sorum şu;
Ben zor olanı mı yapıyorum şimdiye kadar..?
HACILI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07.Ocak.2018, 14:57   #7
Süper Üye

İskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 49735
•Rep Seviyesi :
İskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond repute
Alıntı: HACILI´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Devamlı olarak indirdiğim tüm
çizgi romanları önce PDF formatına çevirip,
Gerek masa üstü gerekse tablette öyle okuyorum.
Buna sebep de tablette "cbr" çizgi romanları açamamış olmamdı.
Şimdi dostlarıma sorum şu;
Ben zor olanı mı yapıyorum şimdiye kadar..?

Sumatra pdf hem cbr hem de pdf açıyor Ahmet abi..
Alt 07.Ocak.2018, 15:27   #8
Onursal Üye
Yönetici
E-Dergi

kudretsabancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 181089
•Rep Seviyesi :
kudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond repute
YAC reader kullanıyorum. Ücretsiz bir program. Hem PC, hem Mac, hem android hem de iOS versiyonu var ve bütün versiyonları birbiri arasında alışveriş yapabiliyor. Bilgisayara yüklediğinizi tablet ya da tablet ya da telefondan da okuyabiliyorsunuz.
Alt 07.Ocak.2018, 15:55   #9
Yeni Üye

tar27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
tar27 is on a distinguished road
ios tabanlı cihazlarda ne tavsiye edersiniz şu anda cloud reader i kulanıyorum ama bazı dosyaları açamıyor
tar27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07.Ocak.2018, 16:18   #10
Onursal Üye
Yönetici
E-Dergi

kudretsabancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 181089
•Rep Seviyesi :
kudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond repute
Alıntı: tar27´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ios tabanlı cihazlarda ne tavsiye edersiniz şu anda cloud reader i kulanıyorum ama bazı dosyaları açamıyor

Yac Reader ve Chunky öneririm. İnternetten doğrudan telefon ya da tablete indirdiğiniz çizgiromanları açabiliyorlar. iCloud üstündeki çizgiroman dosyalarını okuyabiliyorlar. Windows ya da Mac tabanlı bilgisayarda çizgiromanların olduğu dosyayı paylaşıma açarsanız, o dosyayı "comicserver" olarak görüyorlar ve doğrudan o dosyanın içindeki çizgiromanları okuyabiliyorlar. Böylece her seferinde tablet ya da telefona çizgiroman yüklemiyorsunuz.

Konu kudretsabancı tarafından (07.Ocak.2018 Saat 16:21 ) değiştirilmiştir.
kudretsabancı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil