Hulk - Dark Reign - The List #1 (One-Shot)

Zombiet

Çeviri & Balonlama
3 Haz 2016
167
1,494
İstanbul
Dark%2BReign-%2BThe%2BList%2B-%2BHulk-000%2B-%2BKopya.jpg

Çevirisini bizim yaptığımız (Grandynn), balonlamasını ise Kompleks Çeviri'nin yaptığı (Mr. Jordan)
Hulk - Dark Reign - The List #1 (One-Shot) sayısı sizlerle. Güzel bir sayı. Umarım keyifle okursunuz...

Çeviren: Çizgi Kutusu (Grandynn)
Balonlayan: Kompleks Çeviri (Mr.Jordan)

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Normon Osborn'un Karanlık Yönetim olarak isimlendirilen HAMMER isimini verdiği örgütü ile Amerika'nın bir numaralı gücü olduğu zamanda geçen bir öykü. Teşekkürler.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Teşekkürler sevgili Zombiet,Hulk Marvelin bana göre en fantastik ve güçlü karakteri...Ayrıcada bu denli renkten renge giren kaç tane kahraman var değil mi (yeşil,kırmızı,mavi,gri) :) bu tek sayılık kitap iner inmez tek celsede okunur.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Dark Reign dönemi yaklaşık 300 sayılık bir külliyata sahip, dileyen aşağıdaki linkten bakabilir:

Bir de Dark Reign - The List başlığı altında yayınlanmış birkaç hikaye var, galiba bunlar köşe taşları gibi bir şey oluyor.

Eğer diğerlerini kaçırmadıysam bizde bir tek The Punisher - The List yayınlandı:
http://www.cizgidiyari.com/forum/the_darkness/55872-punisher-list-tek-sayi-ceviri-ve-balonlama.html

Sevgili dostlarımızdan rica etsem aşağıdaki linkte yer alan diğer sayıları çevirip balonlayabilirler mi? Yardım gerekirse yardımcı olmaya da çalışırım... Teşekkürler...