Secret Saturdays (DVBRip)

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
The Secret Saturdays, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Yaratıcısı Kanadalı karikatürist Jay Stephans'tır. Cartoon Network'te ilk yayınlanışı 3 Ekim 2008 tarihindedir. Seri, Cryptidler'in gerçek oluşunu doğrulamak için çalışan kriptozoolog bir aile olan, Saturdayler'in maceralarını anlatır. Bir diğeri de hem insan ırkını ve hem de yaratıkları korurlar. Saturday'ler, cryptidler'i öğrenmek için araştırarak dünyayı gezerler ve kendini beğenmiş V.V. Argost gibi kötülerle savaşırlar. Seri, Hanna-Barbera'nın 60'lar devri aksiyon serilerinden esinlenmiştir (Johnny Quest gibi), ve de Stephans kendi şahsi cryptozooloji'sini katmıştır. Seri hem de Kanada'nın Teletoon kanalında yayınlanmıştır.

Karakterler

İyiler
Doc Saturday : Ekibin lideri ve ailenin reisidir. Güç eldiveni ile savaşır. Gerçek ismi "Solomon"dur.
Drew Saturday : Fransızca , Almanca ve Arapça gibi 37 dil bilmektedir. Ateş kılıcı ile savaşır. Doyle'un ablasıdır.
Zak Saturday : Çok meraklı ve komiktir. Doc babası , Drew annesi ve Fiskerton En iyi arkadaşı ve evcil hayvanıdır. Pençe adlı asasıyla savaşır. Cryptit'leri kontrol edebilme gücüne sahiptir. Naga'nın kor dedektörüne göre Kor'dur. Son bölümde kor ile savaşırken babası güç eldivenini, annesi de ateş kılıcını verir.
Doyle Blackwell: Drew'in erkek kardeşidir. Aslında ilk olarak V.V Argost'un elemanıdır. Fakat daha sonra Drew'in kardeşi olduğunu öğrenince iyi tarafa geçer.
Fiskerton Phantom : Bir Cryptit'dir. Aynı zamanda da bir Lemurian'dır. Birçok şeyden korkar ve Zak'in en iyi dostu ve evcil hayvanıdır. Kor'un gömütünün yerini zorda olsa görebilir. Sadece bazen İngilizce konuşabilir.
Komodo: Ne bulursa yemeye çalışan bir Cryptit'dir. Bir ejderhadır. Görünmez olabilir.
Zon: Uçan dişi bir Cryptit'dir. Bir Peteradon'dur. Kız olsada çok kuvvetlidir.

Kötüler
V. V. Argost : Çok acımasız ve zalim bir kötü adamdır. Amacı Kor taşına Saturday ailesinden önce ulaşıp dünya'yı yönetmektir. Bir tv programı vardır. Zak bu programa bağımlıdır.
Munya : Frankenstein benzeri bir yaratıktır. Argost'un yardımcısıdır. Konsantre olunca yarı insan yarı örümcek olabilmektedir.
Van Rook : Paralı bir askerdir. Doyle, onun eski çırağıydı.
Metal Çene : Metalle beslenen bir yaratıktır. Özellikle Cryptitleri yemeği çok sever.
Abbey Grev : Zac'in eski bebek bakıcısıydı. Ancak daha sonra Van Rook'un çırağı olmuştur. Doyle'a aşıktır.
Zak Monday : Zak'in kötücül ikizidir (Yalnızca iki bölümde görülmüştür).

Diğer Karakterler
Ulraj : Kumari Kandam topluluğunun genç kralıdır. Zak ile dostdur.
Dr. Arthur Beeman : Gök cisimleri Ve Ufolarla uğraşır. Bir bölümde Zak'a bebek bakıcılığı yapmıştır. Kor'un koruyucularındandır.
Dr. Paul Cheechoo : Dağ ve yanardağlarla ilgilenir. Hiçbir zaman gözlüğünü çıkarmaz. Kor'un koruyucularındandır.
Dr. Miranda Grey : Kuantum mekaniği ile ilgilenir. Abbey'nin ablasıdır. Kor'un koruyucularındandır.
Profesör Talu Mizaki : Japon bir profesördür. Bir Cryptit'in içine hapsolmuştur.

secretsaturdays.jpg

555622-ss_grp01_super.jpg

indirme linkleri :

NOT : kayıt bana ait değildir. upload bana aittir. devamı gelecektir.

Son düzenleme:

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
2. ve 3. bölümler eklenmiştir. 4. bölümün upload'una başlanmıştır. sahura kadar yükleyebildiğim kadarını yükleyeceğim kalanına yarın devam edeceğim.

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
ilk 6 bölüm eklenmiştir. 7. bölüm yükleniyor şuan onu da konuya ekleyip yatacağım zaten kalanına yarın devam edeceğim.

----ekleme----
7. bölüm de eklenmiştir herkese iyi seyirler.

Son düzenleme:

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
8. ve 9. bölümler yüklenmiştir. 10. bölüm yüklenmektedir.yine sahura kadar devam edeceğim elimde 26 bölüm var toplam.inşallah yarın veya pazartesi bitmiş olacak seri.

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
ben de pek sevmem CN animasyonlarını ama bunu beğendim. disney'in animasyon dizilerini daha çok seviyorum mesela Alaaddin, Kim Possible, Amerikan Ejderi, Teneffüs Zili, Lilo ve Stich vs... ama onlarda bulunmuyo internette ne yazıkki

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
ilk 16 bölüm konuya eklenmiştir iyi seyirler.
kalan 10 bölümün yüklenmesine yarın başlanacaktır.

Son düzenleme:

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
kusura bakmayın bir süredir yükleyemiyordum. kalan bölümleri yüklemeye başlayacağım en kısa sürede.anlayışınız için teşekkürler

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
19. ve 20. bölümler konuya eklenmiştir dosyaları dvd'den harddiske kopyalarken 20. bölümden sonrakilerde sorun çıkmıştı onu halletmeye çalışıyorum.umarım sorunu çözebilirim.sorunu çözersem yarın devam edeceğim upload'a.herkese iyi geceler iyi forumlar