Superman & Batman Public Enemies- Devlet Düşmanları

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
İşte yine Çizgi Diyarı farkıyla kota dostu özel yapımımızla karşınızdayım.
Bu macerada Superman ve Batman Lex Luthor devlet başkanı olunca bildiğin afaroz ediliyor.
Sen tut senelerce milletin poposunu kurtar ondan sonra tü kaka ol :)
Yine ilk çıktığı zaman altyazısına başladığım ama ustaların elini çabuk tuttuğu ve benden önce ve tartışılmaz kaliteyle çevirisini yaptığı Türkçe altyazısı encode edilmiş haliyle sadece indirip seyredilecek olan bu muhteşem macerayı desteklerini esirgemeyen
Başta Profoserüm olmak üzere Savok ve Ertuğrul üçlüsüyle beraber tüm diyarımıza adıyorum..
Sevgiyle kalınız zevkle çay kahve çerez eşiliğinde izleyiniz.

erikutu.jpg

eriknqn.jpg

imagesfkf.jpg

dezocan11

Çeviri & Balonlama
10 Kas 2009
163
225
İzmir
Sevgili serifengin, sitenin çizgiroman bazlı animasyon arşivi baya genişledi sayenizde.
Ancak izlemeden önce sitedeki çr'sini okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. (Lİnk)
Bütün emekleriniz için çok teşekkürler.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Sevgili serifengin, sitenin çizgiroman bazlı animasyon arşivi baya genişledi sayenizde.
Ancak izlemeden önce sitedeki çr'sini okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. (Lİnk)
Bütün emekleriniz için çok teşekkürler.

Benim gibi DC - Marvel hayranı hiç okumamış olabilir mi hiç sevgili hemşerim :)
Tabiikide okudum ve çizgi filminin kitaba göre havada kaldığı bir gerçek ..
Ama türün örneği ve senede bir defa çıkan ender süper kahraman animasyonları arasında olması bakımındanda iyi bir film bana göre :)

dezocan11

Çeviri & Balonlama
10 Kas 2009
163
225
İzmir

Benim gibi DC - Marvel hayranı hiç okumamış olabilir mi hiç sevgili hemşerim :)
Tabiikide okudum ve çizgi filminin kitaba göre havada kaldığı bir gerçek ..
Ama türün örneği ve senede bir defa çıkan ender süper kahraman animasyonları arasında olması bakımındanda iyi bir film bana göre :)
Sizden şüphem yok zaten :D. Ancak önce çizgifilmleri izleyip, romanın varlığını sonra keşfedip okuyan -hatta okumayan- kişiler, sözkonusu eserlerin büyüsünden mahrum kalıyorlar. Biz en iyisi uyarımızı yapalım.

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Bu film oldukça iyidir Süperman'e gıcık olanların bile fikrini değiştirtir :D , bence önce izleyin sonra çizgiromanı okuyun yoksa animasyon çok yavan kalır

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Dün akşam izledim sonrada çizgi romanını okudum süperdi ya :) çizgi roman daha güzeldi ama bu bi gerçek.Bundan sonrada Apocalypse geliyor sanırm ama onun çizgi romanı yok bnde o yüzden animasyonla idare edeceğiz artık napalım.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Dün akşam izledim sonrada çizgi romanını okudum süperdi ya :) çizgi roman daha güzeldi ama bu bi gerçek.Bundan sonrada Apocalypse geliyor sanırm ama onun çizgi romanı yok bnde o yüzden animasyonla idare edeceğiz artık napalım.

Aslında var!
Superman Batman ve Supergirl adı altında sanırım Nireng paylaşımı olarak var..