Vikingler (Türkçe Dublaj)

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Şimdilik 55 bölüm. Mediafire linkiyle sadece diyarların en güzelinde :)

Son düzenleme:

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
sevgili kinowa ellerine sağlık... çocukluğumuzda abimlerle birlikte siyah beyaz olarak keyifle izlerdik küçük viki'nin maceralarını... şimdi oğlum için indireceğim... çok değerli bir paylaşıma imza atmışsın... teşekkür ediyorum :24: :)

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Çok teşekkürler.
Kırık linkleri düzeltebilirseniz çok sevinirim.

yolbulduran

Onursal Üye
16 Nis 2011
255
701
Çok teşekkürler.

ilginçtir, ben 20 ve 25'i indirebildim.
41,42,43 kırık

Son düzenleme:

yolbulduran

Onursal Üye
16 Nis 2011
255
701
Bu dizi youtube'a yüklenmiş. TRT değil, SHow TV gösterimi olarak, youtube Türkiye Kids kanalında, aşağıdaki linklerden 41,42,43 numaralı videoları indirdim. Dosya boyutu daha küçük olmakla birlikte, görüntü daha kaliteli gibi geldi.

78 bölümlük oynatma listesi:

Son düzenleme:

yolbulduran

Onursal Üye
16 Nis 2011
255
701
Youtube'dan download için ipucu:
41. bölüm için, tıklama linkine değil, aşağıdaki linke gidiyoruz (lütfen boşlukları silin, video previewi engelleyemedim)
w w w .genyoutube. net / watch ? v=m1F3OrttNUE

yani youtube kelimesinin önüne gen kelimesi koyduk. com yerine net yazdık
Karşımıza çıkan sayfada, istediğimiz kaliteyi yazan buton'un üzerinde sağ tıklayıp save as yapıyoruz.
Burada kötü bir trick var. Bazı video dosyaları sessiz gözüküyor, mesela 112 mb en iyi kalitede video dosyasının yanında ses yok. bu dosya formatının "ADP" olmasından kaynaklanıyor. Bunun içn de ayrıca bir ses dosyası indirip ikisini birleştirmek gerek. Ben m4a ses dosyasını ayrıca indirip, mkvtoolnix-gui programını kullanarak mp4 video ve m4a ses dosyasını birleştirip mkv'ye çevirdim. mp3 ses dosyasını da indirebilirdim

Son düzenleme: