Thor & Loki: Blood Brothers (2011)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mazmaz

Yeni Üye
8 Ocak 2011
15
3
Thor & Loki: Blood Brothers
thornloki.jpg

Thor.&.Loki.Blood.Brothers.S01E01.Divx-V2[By-Oj

türkçe altyazısı içerisindedir

2. bölüm

Son düzenleme:

Makinist16000

Kıdemli Üye
8 Eyl 2010
123
220
Bursa / Osmangazi
Etkileyici Bir Yapım . Shakespeare 'vari Diyaloglar Çok Güzel Uyarlanmış
" Diz Çök, Şimşek Tanrısı! Diz Çök, Fatihinin Karşısında .
Diz Çök, Issız Çöllere Ve Kadere Yalvarır Gibi...
... Laufey Oğlu Loki'nin Önünde ."
Çizer Esad Ribic Stil Olarak Alex Ross' a Yakın Bir Tekniği Var. Hatta Jenerikte İsmi Yazmasa Alex Ross Zannederdim Nerede İse . Bu Seri Yakın Zaman Sonra Çıkacak Olan Thor Filminin Rüzgarını Arkasına Almak İsteyen Yapımcıların Sağlam Bir Hamlesi . Teşekkürler Paylaşım İçin .

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,579
Öykü yapısı olsun, çizim tekniği olsun çizgi roman havasını yakalamış bir çalışma, yalnız şunu merak ettim, S01 E01 dediğini göre bu bir tv dizisi olsa gerek, eğer bilginiz varsa bu yeni dizi hakkında bizi aydınlatmanızı rica ediyorum, Hangi kanalda hangi günler yayınlanıyor, kaç bölüm yayınlandı gibi. Emeğiniz için teşekkürler dostum.

abdel

Yeni Üye
25 Tem 2010
9
7
İstanbul
Animasyon iTunes, Xbox LIVE ve PlayStation Network platformlarından online olarak satışa çıktı. Bölümlerin satış fiyatları yüksek çözünürlük için $2.99 ve standart çözünürlük için $1.99'dur.

mazmaz

Yeni Üye
8 Ocak 2011
15
3
Öykü yapısı olsun, çizim tekniği olsun çizgi roman havasını yakalamış bir çalışma, yalnız şunu merak ettim, S01 E01 dediğini göre bu bir tv dizisi olsa gerek, eğer bilginiz varsa bu yeni dizi hakkında bizi aydınlatmanızı rica ediyorum, Hangi kanalda hangi günler yayınlanıyor, kaç bölüm yayınlandı gibi. Emeğiniz için teşekkürler dostum.
marvel comics in yayınladığı loki adlı mini serinin çizgifilm ( aslında çizgifilm değilde motion comics olarak adlandırılıyor) versiyonudur.2. bölüm yeni yayınlandı.

edit : 2. bölüm ilk mesaja eklenmiştir iyi seyirler...

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Dün akşam ilk bölümü Shevarash ile birlikte seyrettik. Çok beğendim. Fevkalade bir seri.
Ayrıca belirtmek isterim ki, Ryu Hayabusa ve Craban çok güzel bir çeviri ile alt yazı oluşturmuşlar.
Paylaşım için teşekkür ederim.

exodus

Aktif Üye
22 Tem 2010
334
112
dizi 4 bölüm sürüyor aksiyon olarak pek fazla bir şey beklemeyin ama thor ve loki arasındaki düşmanlığın temellerine indiği için çok güzel bir yapım disneyin marvelı satın alması animasyonlarına yansımaya başladı :D

mcrane

Yeni Üye
19 Eyl 2011
34
31
aşırı kısa sürüyor,exodus a katılıyorum. yeni izleyecekler varsa, pek bir şey beklemeyin. ilk cıktıgında indirip izliyordum, askiyon yok zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...