Uzay Yolu (Türkçe Dublaj)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
İnternette gezerken Uzay Yolu'nun çizgi film uyarlamasının tüm bölümlerini Türkçe dublaj (hatta 720p) olarak buldum. Belki bir çoğunuz bunları daha önceden görüp indirmiştir. Ben, haberi olmayan forumdaşlarımız için dizinin linkini aşağıda veriyorum. İndirmek isteyenler IDM ile indirebilir tabi ki...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,501
Kocaeli
Bu şekilde sadece izlenebilen video internette çok var idm ile de hepsi inmeyebiliyor, eğer siz indirdiyseniz bir indirme klasörüne veya linklerine koyup o şekilde paylaşında bizler de faydalanabilelim.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Bu şekilde sadece izlenebilen video internette çok var idm ile de hepsi inmeyebiliyor, eğer siz indirdiyseniz bir indirme klasörüne veya linklerine koyup o şekilde paylaşında bizler de faydalanabilelim.

Enver bey, internet hızım düşük olmasından ötürü bu şekilde paylaşım yapabildim. Toplamda 3 GB civarında. Ben ise saniyede 70 Kb ile upload hızına sahibim. Varın siz hesap edin ne kadar sürede upload edileceğini.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Arkadaşlar, neden İDM kullanmıyorsunuz?!. Bu arada; bölümlerin başında çıkan reklamın tamamen geçmesini bekleyin. 15-20 saniye civarında...

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
Free kullanıcılar için IDM ile büyük partlı dosyaları indirmek tam bir işkence. Ama; JDownloader ile büyük partlı dosyada olsa, ''free kullanıcılara da, devam etme'' özelliği ile birkaç günde bile olsa, kısım-kısım indirebilirsiniz..

ziqo

Yeni Üye
10 Ara 2015
3
4
Mega paylaşımı için çok teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,501
Kocaeli
Bu şekilde mega veya mediafire gibi indirme linkleri ile verilmeli zaten idm kullanamıyor herkes, indirme linkleri için teşekkürler.

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
896
1,849
İstanbul
Emeği geçen herkese teşekkürler. Benim çocukluğumda seyrettiğim, İngilizce versiyonunu sakladığım, orjinal dizilerinin hayranı olduğum muhteşem bir seri. Paylaşana da, upload edenlere de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.