Red Kit - Papatya Kasabası (Türkçe Dublaj)

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
OyXOAQ.jpg

zJzq56.jpg

Red Kit - Papatya Kasabası (1971):

Konu: Yeni kurulan Papatya kasabası ve ağzında cigarasıyla 1971 model Red Kit sizlerle...

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Beğenen ve yorumlarıyla destek olan arkkadaşlara teşekkürler, bu klasiklerin değeri pek bilinmiyor malesef ama gün geçtikçe bunları bulmakta zorlaşıyor. Korkarım bir zaman sonra Klasik olarak adlandırdığımız çizgi filmlerin çoğunu bulamayacağız. Neyse hazır bulmuşken yumulun afiyet olsun.:Ğ

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Atından hızlı koşan gölgesinde hızlı silah çeken ,
Rintintinde hızlı koku alan gece yalnız gezen gündüz toplu dolaşan kovboy yok deve denebilecek abartılar yaptım galiba.:D
Emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Nerden geliyor bunlar aklına mübarek döktürmüşsün yine,
Maşallah diyeyim de nazar değmesin.

Tıkla izle olursa bakabiliyorum ama internetim çok yavaş, bunu indirmek saatler sürüyor.:)
Red kit en sevdiğim seridir, diğeride Ten ten.:)

Tıkla izle malesef günümüz trendi mi diyelim hastalığı mı diyelim ya da daha çok tercih edilen kullanım şekli diyelim oldu malesef ama indirmenin yerini hiçbir şey tutmaz, gün gelir internet olmaz ya da internet olur sizin ulaşımınız olmaz o zaman varsa harddiskte veya y yedekte açar seyredersiniz. Şimdiden klasikleri bulmak zorlaşmaya başladı tavsiyem bulduğunuzu indirin yedek almadan da yer açmak için silmeyin, gün gelecek bu klasikleri bulmak veya erişmek zor olacak diye düşünüyorum.:Ğ

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Beğenen ve yorumlarıyla destek olan arkkadaşlara teşekkürler, bu klasiklerin değeri pek bilinmiyor malesef ama gün geçtikçe bunları bulmakta zorlaşıyor. Korkarım bir zaman sonra Klasik olarak adlandırdığımız çizgi filmlerin çoğunu bulamayacağız. Neyse hazır bulmuşken yumulun afiyet olsun.:Ğ
Benim korkum bunları bulmakta zorlanmak değil,bunları okuyup,saklayacakları bulmakta zorlanacağız..
Biz görevimizi yapıp arşivleyelim..Gerisini zamana bırakalım..