Kayıp Balık Dori (Türkçe Dublaj)

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
2n1gPd.jpg

jX35AD.jpg

Kayıp Balık Dori:

Konu: Dory her 10 saniyede bir yaşadığı hafıza kaybından muzdarip masum, mavi bir cerrahbalığıdır ve hatırladığı tek şey daha yavruyken ailesinden ayrı düştüğüdür. Dory, dostları Nemo ve Marlin’in yardımıyla ebeveynlerini bulmak için destansı bir maceraya atılır.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,224
Kamlançu
Türkçe dublajlı olmayınca oğlum izlemiyor, alt yazılısını geçen hafta açmıştım, izlemeyip kaçmıştı. Bu sefer izleyecek inşallah :)
Teşekkür ederim dostum, ellerine sağlık.

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Türkçe dublajlı olmayınca oğlum izlemiyor, alt yazılısını geçen hafta açmıştım, izlemeyip kaçmıştı. Bu sefer izleyecek inşallah :)
Teşekkür ederim dostum, ellerine sağlık.

Zamane çocukları genelde böyle altyazılı sevmiyorlar mı diyelim okumaya üşeniyorlar mı bilmiyorum ama bu şekilde çocuklara yönelik Çizgi Film ve Animasyonları arşivime alırken ben de Türkçe Dublaj olmasına bakıyorum, elimdeki altyazılı olan pekçok Çizgi film ve Animasyonu dublajı çıkınca encode etmek zorunda kaldım.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,224
Kamlançu
Zamane çocukları genelde böyle altyazılı sevmiyorlar mı diyelim okumaya üşeniyorlar mı bilmiyorum ama bu şekilde çocuklara yönelik Çizgi Film ve Animasyonları arşivime alırken ben de Türkçe Dublaj olmasına bakıyorum, elimdeki altyazılı olan pekçok Çizgi film ve Animasyonu dublajı çıkınca encode etmek zorunda kaldım.

Bizimki daha okumayı bilmiyor hocam, belki ondandır :) Ben de aslında yabancı dile yatkın olması için alt yazılı izlemesini istiyorum da hanım önce Türkçe öğrensin diyor :)