Tom ve Jerry Boxset 161 Bölüm Türkçe Dublaj

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Çocukluğumuzun vaz geçilmez kedi ve faresi hd kalitesiyele şimdi tek bir link altında....Nostaji serilerine devam ediyorum.Yıllarca tüm çocukların sevgilisi haline gelen Tom ve Jerry'i özleyen ve o yıllara tekrar dönmek isteyen tüm benim yaşımdaki çocuklar için tek bir linkte toplandı.Tam 161 bölümlü bu arşif hem dünün çocukları hemde bügünün çocukları için güzel bir arşiv...Herkese keyifli seyirler dilerim.

Mega

Turbobit

www.youtube.com/watch?v=UxY_CR_Al1c

Moderatör tarafında düzenlendi:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Teşekkür

Canım kardeşim ,Ahmet'çim,ellerine sağlık.Süper .Torunum çok sever,kalite dediğin gibi mükemmeldir.Ancak yazlıkta komşumun internetini kullanıyorum.İndirmem sanırım mümkün olamayacak,İzmir'e dönünce kısmetse indirip,kış akşamları keyfini çıkarıp,kulaklarını çınlatırız.Sevgi ve selamlar.Ellerin dert görmesin.İndiremezsem,toplantıya bir zahmet getirirsin ,harddiske atarız mahsuru yoksa.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,850
Navajo Köyü
Çok teşekkürler ülkemizin geçirdiği bu zor dönemlerde güzel bir teselli olabilir. Her ne kadar şen şakrak demokrasi nöbetlerine katılsakta içimiz kahraman türk ordusuna atılan iğrenç lekeden ve planlanan hain darbeden dolayı fevkalade buruk,
her neyse bu güzel paylaşım için çok teşekkürler.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Canım kardeşim ,Ahmet'çim,ellerine sağlık.Süper .Torunum çok sever,kalite dediğin gibi mükemmeldir.Ancak yazlıkta komşumun internetini kullanıyorum.İndirmem sanırım mümkün olamayacak,İzmir'e dönünce kısmetse indirip,kış akşamları keyfini çıkarıp,kulaklarını çınlatırız.Sevgi ve selamlar.Ellerin dert görmesin.İndiremezsem,toplantıya bir zahmet getirirsin ,harddiske atarız mahsuru yoksa.

Eğer indirme şansını bulamazsan hiç üzülme Abi.Burda paylaştığım her boxset koleksiyonunu ellerimle harddiskine bizzat kendim atarım İzmir toplantısında...Torununa ve tüm Ailene Selamlar :)

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Selam , 67 saatte iner diyor,mümkün değil.Allah kısmet ederse toplantıda kaydederiz.Şimdiden teşekkkürler.Sevgi ve selamlar.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Selam , 67 saatte iner diyor,mümkün değil.Allah kısmet ederse toplantıda kaydederiz.Şimdiden teşekkkürler.Sevgi ve selamlar.

Turbobit eğer üye değilsen çok uzun zaman alıyor necdet Abi,Ama megadan yaklaşık olarak 3 saate tüm dosya iniyor...Meganın indirme hızı 2 ila 3 mgbaytı buluyor saniyede ve dolayısıyla inanılmaz bir hızda çok büyük dosyaları indiriyor...Ama genede indiremezsen İzmir toplantısında halederiz :)

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Çok teşekkürler ülkemizin geçirdiği bu zor dönemlerde güzel bir teselli olabilir. Her ne kadar şen şakrak demokrasi nöbetlerine katılsakta içimiz kahraman türk ordusuna atılan iğrenç lekeden ve planlanan hain darbeden dolayı fevkalade buruk,
her neyse bu güzel paylaşım için çok teşekkürler.

Ben teşekkür ederim,keyifli seyirler dilerim....

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,091
Tüm emeklerin için teşekkürler değerli dostum.
Normalde mega beni çok zorladı ama( 25-30 GB kota harcadım)
Sanırım sonunda Mega dosyasına indirmeyi becerdim.
3 gündür uğraştırıyor beni.
İndirme hızımda iyi. Sorun olmasa 50 dakikada indiriyor ama..
Mega nedense sorun yaratıyor.
Şimdi Bulut dosyada.
Oradan Masa üstüne indiriyorum.
Teşekkürler.

Son düzenleme:

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,091
Maalesef mega son anlarda yine oyun bozanlık yaptı.
İndirme işi tekrar sekteye uğradı.
Bu 5. gün. yaklaşık 3 saat de bugün harcadım.
Sonuç: Pes ediyorum. MEGA ya da elveda.
Belki iyi bir dosya paylaşım sitesidir ama
Ben anlaşamıyorum bu mega ile. Vazgeçtm arkadaş.
Bir daha da mega ile indirmeye teşebbüs bile etmem.
Benim için mega bitmiştir.
Bir daha da davosa gelmem. Yok yok megaya gelmem...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Maalesef mega son anlarda yine oyun bozanlık yaptı.
İndirme işi tekrar sekteye uğradı.
Bu 5. gün. yaklaşık 3 saat de bugün harcadım.
Sonuç: Pes ediyorum. MEGA ya da elveda.
Belki iyi bir dosya paylaşım sitesidir ama
Ben anlaşamıyorum bu mega ile. Vazgeçtm arkadaş.
Bir daha da mega ile indirmeye teşebbüs bile etmem.
Benim için mega bitmiştir.
Bir daha da davosa gelmem. Yok yok megaya gelmem...

Sevgili Hacılı Abi,megaya üye olup olmadığını bilmediğim için çok fazla yorum yapamıyorum...Ama üye değilsen indirirken sorun yaşayabilirsin...Megaya eğer üye değilsen üye olmanı (ki inan bana çok kolay ve hızlı kayıt olabiliyorsun) sonra tekrar denemeni rica edeceğim....Üyelikten sonra sadece bir kaç saat içinde indiriyor oldukça hızlı bir şekilde...Ama ben genede vaz geçtim diyorsan ,sana bir şekilde istersen elden ulaştırmak isterim en azından bu çabalarına karşılık.Saygılarımla.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,374
izmir
Dostum, muhteşem dizi ve çizgifilm paylaşımlarını ilgiyle takip ettiğimi biliyorsun. Emek isteyen paylaşımlar. Teşekkürler ediyorum.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Dostum, muhteşem dizi ve çizgifilm paylaşımlarını ilgiyle takip ettiğimi biliyorsun. Emek isteyen paylaşımlar. Teşekkürler ediyorum.

Teşekkür ederim kardeşim...Ama benim yaptığım bu koskaca deryada sadece bir kum tanesi...Umarım bizim yaşımızdaki çocukları bir nebze mutlu ediyor,ve eski hatıralarını canlandırıp yüzlerinde bir tebessüme sebep olabiliyorumdur :)

sinan.dinler

Aktif Üye
21 Şub 2016
359
1,006

Sevgili Hacılı Abi,megaya üye olup olmadığını bilmediğim için çok fazla yorum yapamıyorum...Ama üye değilsen indirirken sorun yaşayabilirsin...Megaya eğer üye değilsen üye olmanı (ki inan bana çok kolay ve hızlı kayıt olabiliyorsun) sonra tekrar denemeni rica edeceğim....Üyelikten sonra sadece bir kaç saat içinde indiriyor oldukça hızlı bir şekilde...Ama ben genede vaz geçtim diyorsan ,sana bir şekilde istersen elden ulaştırmak isterim en azından bu çabalarına karşılık.Saygılarımla.

Üye olmama rağmen 5 saattir indiriyorum hala bir 4 saat var diyor. İnşallah emekler boşa gitmez de indirebilirim. Paylaşımı yapan arkadaşa ayrıca çok çok teşekkürler.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,148
İstanbul
Mega'da benzer sorunları ben de yaşamıştım.
Allahtan 'turbobit' hesabım var; bu akşam bıraksam yarın sabaha (bir aksilik olmazsa) hepsi inmiş olur sanırım...
Nostaljik paylaşımlar ve emeklerin için çok teşekkürler sevgili Ahmet Akyol dostumuz...

Not: İndirmeden önce bir de sorum olacak... Hd kalitesi demişsiniz ama, umarım görüntüde Tv logosu falan yoktur... Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Mega'da benzer sorunları ben de yaşamıştım.
Allahtan 'turbobit' hesabım var; bu akşam bıraksam yarın sabaha (bir aksilik olmazsa) hepsi inmiş olur sanırım...
Nostaljik paylaşımlar ve emeklerin için çok teşekkürler sevgili Ahmet Akyol dostumuz...

Not: İndirmeden önce bir de sorum olacak... Hd kalitesi demişsiniz ama, umarım görüntüde Tv logosu falan yoktur... Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Görüntülerde kesinlikle tv logosu yok sevgili hggurak,gönül rahatlı ile indirebilirsiniz....Görüntüler 480p kalitesinde logosuz ve temizdir...Keyifli izlemeler şimdiden.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,148
İstanbul
Sevgili Ahmet Akyol dostum,
Dün akşam turbobit'e indirmeye bıraktım ve bu sabah tüm dosyayı indirdim.

Dosyanın tanıtımında "hd kalitesinde" diye yazmışsınız; sonradan ben mesajımda sorunca da 480p kalitesinde demiştiniz...
Ancak videolar 240p kalitesinde çıktı... Yani eski VCD kalitesinde...
Şöyle bir hatırlamak gerekirse, (4:3) ekran oranında, PAL formatı:

960x720 pixel HD kalite (720p)
720x576 veya 640x480 pixel DVD kalite (576p veya 480p)
320x240 pixel VCD kalite... (240p)

Sözün özü, şimdiki gelişmiş monitörlerde bakınca ekranda kibrit kutusundan biraz büyükçe bir görüntü alabiliyorsunuz... Görüntüyü biraz büyütünce veya tam ekran yapınca ise epey bir deformasyona uğruyor haliyle...

Üstelik konu başlığında Türkçe dublaj demişsiniz ama videoların hepsi İngilizce...

İşte bu yüzden bu tür paylaşımlarda sample (örnek) bir görüntü koymak gerekiyor sanırım... Yanlış anlaşılmalara karşın... :)

Hayli geniş bir film-dizi arşivim var...
Maalesef bu görüntü kalitesi arşivlemek için uygun olmadığından, üzülerek de olsa silmek zorunda kaldım indirdiklerimi...
Neyse, sağlık olsun diyelim...
Kendinize iyi bakın, selamlar...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Sevgili hggurak sanırım bu konuyla ilgil bende büyük bir hata yapmışım,ben tüm bölümleri 480p biliyordum...Şimdi kontrol edince sizin yazdıklarınızın doğrultusunda 240p olduğunu gördüm....Bende'de inanılmaz bir film arşivi var 1933-2016 arası bir çok film arşivimdedir....Ve bunların birçoğunu izlememişimdir...Ama tom ve jerry'i neden böyle hatırladığımı anlayamadım...480p olarak ve türkçe olarak aklımda kalmış...Sanırım daha önce paylaştığım penbe panterle karıştırdım kalitesini...Bu yanlışlık için tüm diyar dostlarından özür dilerim...En kısa zamanda daha kaliteli görüntülere ulaşırsam mutlaka tekrar paylaşacağım...Saygılarımla.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,091
Sevgili sinan.dinler ve sevgili ahmet akyol kardeşlerim,
İlginiz için çok teşekkür ederim.
Mesajı yazdıktan sonra duramadım.
İndirme işlemi ile uğraşmaya
daha doğrusu savaşmaya devam ettim.
Sonunda galip gelen ben oldum oleeeey....
Sağolun dostlarım. (MEGAYA ÜYEYİM)
Ancak indirme sonrası filmlere göz atınca
hayal kırıklığına uğradım.
Görüntü kalitesi çok çok bozuktu.
İyi niyetinden zerrece kuşku duymadığım sevgili dostumuz
Ahmet Akyol'u incitirim korkusu ile konuyu kapattım.
İndirdiğim 161 serilik diziyi de sildim.
Sevgili hggurak bu güzel ve yapıcı üslubu ile konuya değinmese
yine de yorum yazmazdım.
Yani demem o ki hggurak dostumun yorumuna aynen katılıyorum.
Ancak sakın ola ki bu yorumlar
senin paylaşma zevkini kırmasın sevgili ahmet akyol.
Biz bir aileyiz ve aile içinde de böyle ufak tefek hatalar olabilir.
Hem sen ne güzel yanlış paylaşım yapmış olabileceğini,
pembe panter ile karıştırmış olabileceğini söylüyorsun.
Selam, sevgi ve saygılarımla.
Davosa da gelirim Megaya da....

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Sevgili sinan.dinler ve sevgili ahmet akyol kardeşlerim,
İlginiz için çok teşekkür ederim.
Mesajı yazdıktan sonra duramadım.
İndirme işlemi ile uğraşmaya
daha doğrusu savaşmaya devam ettim.
Sonunda galip gelen ben oldum oleeeey....
Sağolun dostlarım. (MEGAYA ÜYEYİM)
Ancak indirme sonrası filmlere göz atınca
hayal kırıklığına uğradım.
Görüntü kalitesi çok çok bozuktu.
İyi niyetinden zerrece kuşku duymadığım sevgili dostumuz
Ahmet Akyol'u incitirim korkusu ile konuyu kapattım.
İndirdiğim 161 serilik diziyi de sildim.
Sevgili hggurak bu güzel ve yapıcı üslubu ile konuya değinmese
yine de yorum yazmazdım.
Yani demem o ki hggurak dostumun yorumuna aynen katılıyorum.
Ancak sakın ola ki bu yorumlar
senin paylaşma zevkini kırmasın sevgili ahmet akyol.
Biz bir aileyiz ve aile içinde de böyle ufak tefek hatalar olabilir.
Hem sen ne güzel yanlış paylaşım yapmış olabileceğini,
pembe panter ile karıştırmış olabileceğini söylüyorsun.
Selam, sevgi ve saygılarımla.
Davosa da gelirim Megaya da....

Sevgili Hacılı Abi,inanın bana bu tür yapıcı eleştirilr hiç bir zaman paylaşma isteğimi yok etmez...Aksine sizlere daha güzelini ve daha iyisini verebilmek adına beni teşvik eder.Ve bundan sonra paylaşımlarımı yaparken daha dikkatli davranmamı sağlar...Zira bu diyarda bende dahil hepimizin Mükemmeliyetçi olduğumuzun farkındayım...Bu denli titiz kitap çalışmalarının paylaşılmasıda bunun bir göstergesidir...Kırılmak konusunda hassaz düşünceleriniz için teşekkür ederim,ama hatalarımla ilgili yorumlarınız değil size ve diyar dostlarına kırılmayı tam aksine beni kendimi geliştirme konusunda rehberlik edeceğini düşünerek bilakiz mutlu eder...Saygı ve Sevgilerimle.

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
564
2,497
Anadolu Yakası
giphy.gif