Heidi Boxset (Tüm bölümler)

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
www.youtube.com/watch?v=3rdwVtx_ZPM

Çocukluğumuzdan bir klasik daha,şu dönemler yeni versiyon filmi çıkan alplerin iyi kalpli kızı Heidi'nin tüm bölümleri amblemsiz hd kalitesinde...Benim gibi kızları olan babaların kesinlikle sahip olması gereken bir koleksiyon....Yeni nesil çizgi filmlerin aksine sevgiyi,dostluğu güzeliği ve belkide şu anlar en çok ihtiyaç duyduğumuz umudu çok güzel anlatan Haidi Boxset altaki linkte...

Moderatör tarafında düzenlendi:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Küçükkken hayranlıkla izlediğim çizgi filmlerden biriydi. Bazı bölümlerini (özellikler ilk bölümlerini) oğlumla beraber izleme fırsatı bulmuştum. Diğer bölümlerini de indireyim. Nostalji yaşayalım. Teşekkürler Ahmet kardeşim. En kısa zamanda görüşelim.

Makinist16000

Kıdemli Üye
8 Eyl 2010
123
220
Bursa / Osmangazi
İşin aslı Ben bu çizgi diziye yetişemesem de abilerim ve onlarla birlikte izleyen ebeveynlerim pek bir iştahla anlatırlardı . Geçen gün 2015 yapımı film uyarlamasını izledim nette . Ve çok sıcak pozitif bir yapım olduğunu gördüm .

Sempatik bir hikaye olsa da arka fon için söylenen kimi şeyler var ki şahsen yeni öğrendim . Ve açıkçası epey rahatsız etti beni . Güzel Alp'lerin istismar edilen küçük Heidi ve Peter 'leri ...

Farkındayım çizgi dizi çok güzel ve hakeza filmi de öyle . Lakin yine farkındalık adına aşağıda ki linki de paylaşmam gerektiğini düşündüm .İddialar doğru mu bilmiyorum zira Alp'leri sadece Heidi , kara para aklama merkezleri ve Milka inekleri ile tanıyor ve biliyorum .

Bu arada paylaşım için teşekkür ederim .

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Küçükkken hayranlıkla izlediğim çizgi filmlerden biriydi. Bazı bölümlerini (özellikler ilk bölümlerini) oğlumla beraber izleme fırsatı bulmuştum. Diğer bölümlerini de indireyim. Nostalji yaşayalım. Teşekkürler Ahmet kardeşim. En kısa zamanda görüşelim.
Rica ederim kardeşimiinşallah benim temeniimde kısa sonra görüşmek...Sağlıcakla kal.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
İşin aslı Ben bu çizgi diziye yetişemesem de abilerim ve onlarla birlikte izleyen ebeveynlerim pek bir iştahla anlatırlardı . Geçen gün 2015 yapımı film uyarlamasını izledim nette . Ve çok sıcak pozitif bir yapım olduğunu gördüm .

Sempatik bir hikaye olsa da arka fon için söylenen kimi şeyler var ki şahsen yeni öğrendim . Ve açıkçası epey rahatsız etti beni . Güzel Alp'lerin istismar edilen küçük Heidi ve Peter 'leri ...

Farkındayım çizgi dizi çok güzel ve hakeza filmi de öyle . Lakin yine farkındalık adına aşağıda ki linki de paylaşmam gerektiğini düşündüm .İddialar doğru mu bilmiyorum zira Alp'leri sadece Heidi , kara para aklama merkezleri ve Milka inekleri ile tanıyor ve biliyorum .

Bu arada paylaşım için teşekkür ederim .

Heidi ile ilgili spekilasyonlar benim çocukluğumdada vardı sanırım,yani bende böyle şeyleri hatırlıyorum ama ben ve benim zamanımızdaki çocuklar bu tarz spekilasyonlardan çok konunun özüyle ve duygusuyla baktığımız için araştırma gereği duymazdık (gerçi o dönemler internet bilgisayar cep telefonları vb gibi şeyler olmadığı için araştırmak istesekte yapamazdık )Her şeye rağmen kesinlikle izlenmesi gereken bir çizgi eser olduğunu düşünüyorum,hayata pozitif bakan ve her zorluğun üstesinden gelen bu minicik kızdan hala almamız gereken çok büyük hayat dersleri olduğunu düşünüyorum.....Saygılarımla.