Justice League - Flashpoint Paradox (Türkçe Dublaj)

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
d3JXjD.jpg

8NzdD7.jpg

Justice League - Flashpoint Paradox:

Konu: Süper kahraman Flash’ın zaman çizelgesinin değişmesi Evren’i değiştiren dalgalar yaratıyor. Flash zaman çizelgesini yeniden düzenlemek için diğer kahramanlarla takım oluyor. Ancak bu sırada Dünya Aquaman’in Atlantis’i ile Wonder Woman’ın Amazonları arasında bir savaş nedeniyle zarar görüyor.

Son düzenleme:

Malatyalı

Aktif Üye
15 Şub 2016
287
576
speedforce
Adam o kadar güçlü ki aslında diğer tüm karakterlerin hayatını elinde tutuyor. Yani geçmişe gidip pekala tüm karakterleri yok edebilir. Bu nedenle DC de en güçlü karakter bana göre Flash. Film çok ilgimi çekti hemen izlemeliyim. Teşekkürler..

fatihcetin

Aktif Üye
22 Haz 2015
349
621
Adam o kadar güçlü ki aslında diğer tüm karakterlerin hayatını elinde tutuyor. Yani geçmişe gidip pekala tüm karakterleri yok edebilir. Bu nedenle DC de en güçlü karakter bana göre Flash. Film çok ilgimi çekti hemen izlemeliyim. Teşekkürler..

fikrinize katılıyorum fakat flash dizisi resmen ömürlük. adamın dayak yemediği bir joe west kaldı :)

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Link Türkçe Dublaj olarak yenilendi, ben ana başlığı değiştiremiyorum Yönetici arkadaşlar bir zahmet görünen başlığı Türkçe Dublaj olarak değiştirirlerse iyi olur.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Üstadım yine çok değerli paylaşımlar yapmışsınız.Emekleriniz için çok teşekkürler.Böyle derli toplu bir arada bu kadar güzel çalışmayı bir arada bulmak kolay değil.Saygılarımızla.