Justice League vs. Teen Titans (Türkçe Dublaj)

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
LANVlz.jpg

2Ea98A.jpg

Justice League vs. Teen Titans:

Konu: Justice League yani Adalet Birliği kahramanları, bu kez Titanlar tarafında yakalanmışlar ve Titanlar Dünya'yı ele geçirmek için var güçleriyle saldırmaktadır. Batman, Superman ve diğer kahramanlar yakalandıkları için hem onları hem de Dünya'yı kim kurtaracaktır. Robin liderliğinde toplanan acemiler süper kahramanları kurtarabilecekler mi?

Son düzenleme:

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Sayın Mehmet Emin Bey;
Link maalesef kırılmış... Sizde varsa tekrar yüklerseniz mutlu olurum...

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Link Türkçe Dublaj olarak yenilendi, ben ana başlığı değiştiremiyorum Yönetici arkadaşlar bir zahmet görünen başlığı Türkçe Dublaj olarak değiştirirlerse iyi olur.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Mehmet Emin Bey:

Bendeki eksik olanlar...
DC Universe Animated Original Movies:
- Batman Gotham Knight (2008)
- Wonder Woman (2009)
- Justice League Crisis On Two Earths (2010)
- Batman under the red hood (2010)
- Superman Batman Apocalypse (2010)
- Batman Year One (2011)
- Justice League Dark (2017) (yeni)
- Teen Titans The Judas Contract (2017) (yeni)
- Batman and Harley Quinn (2017) (yeni)

Batman Unlimited:
- Batman Unlimited: Mechs vs. Mutants (September 2016)

Bunlardan elinizde olanlar var mı? Varsa yükleyebilir misiniz? Emekleriniz ve karşılık beklemeden paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim...

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Sayın garfield67 size bir iyi bir de kötü haberim var(Hep bunu demek istemişimdir nasip bugüneymiş demek:Ğ) Öncelikle iyi haber hepsi var elimde mevcut, kötü habere gelecek olursak malesef hepsi Türkçe Dublaj değil 2-3 tanesi hariç çoğu Türkçe Altyazılı, benim için sorun olmaz diyorsan 1-2 hafta içinde yüklerim.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Benim için sorun yok... Neticede alt yazılı bile olsa yetişkinlere daha çok yönelik çizgi film (anime - farkı çözemedim) bunlar... Emeğiniz için tekrar teşekkürler...

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Benim için sorun yok... Neticede alt yazılı bile olsa yetişkinlere daha çok yönelik çizgi film (anime - farkı çözemedim) bunlar... Emeğiniz için tekrar teşekkürler...

Tamam o zaman linki yenilenecekler listeme bunları da ekliyorum, 1-2 hafta içinde yüklerim kısmet nasip olursa inşallah, Türçemizde kullanım olarak her ne kadar hepsine birden Çizgi film diyor olsak da, Çizgi film Anime farkı çok kolay esasen ikiye ayrılıyor Çizgi Film ve Animasyonlar çizgi filmler 2d çizimler Animasyonlar ise 3d, sonra çizgi filmlerde eğer Amerika Avrupa veya Batı diyelim yapımıysa buna gavurca Cartoon deniyor, eğer Japonya Kore Çin veya doğu diyelim yapımıysa bunlara Anime deniyor.