Legion of Super Heroes

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Legion of Super Heroes Türkçe Dublaj

Legion of Super Heroes'la ilgili pek bi bilgim yok fakat bugün nette bulduğum videoları indirerek upload ettimki ben bilgilenirken Diyarı'mda bilgilensin :) Upload ettikçe bölümleri buraya ekleyeceğim.

Bilgi:Jojo'da yayınlanmış Türkçe Dublajlı 13 bölümle karşınızdayım. Bölümlerin tamamı 2.sezona ait fakat 1.sezonla ilgili Türkçe birşeyler bulamadım. Bir video sitesinden indirip teker teker Mediafire'dan upload ediyorum.

Anladığım kadarıyla konusu: Superman'inde içinde bulunduğu Lejyon'un tamamı Süpergüçlere ait kahramanlardan oluşuyor ve 1.Sezonda Süpermen ekipten ayrılmış bunu 1.bölümündende anlayabilirsiniz. DC Comics'de kendine ait serisi bulunan ve New 52 serisinde kendine yer bulan Süper-Kahraman Lejyonu genel olarak Dünya'yla değil diğer gezegenlerle ilgileniyor. Hiç bilmediğimiz kahramanlarla dolu bu ekipde Şimşek Çocuk,Satürn kızı, Bukalemun Çocuk,Beyin-5 gibi isimler var. Umarım hoşunuza gider :)
Legion_Animated_%2528Seas_2%2529.jpg

Not: Video alıntı ancak upload tamamen bana aittir iyi seyirler :)

Son düzenleme:

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
6. ve 7. Bölüm Yüklenmiştir. Yarın yokum daha sonra uploadlara devam edip 13'ü tamamlayacağım :)