Thundercats (2011) DVBRip Season 1 Türkçe Altyazılı

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,757
http://www.youtube.com/watch?v=72GFgmXhjKY&feature=player_embedded

ThunderCats 29 Temmuz’da geri dönüyor!

Çocukluğumun en büyük televizyon olaylarındandı ThunderCats. Kimin değildi ki? Lion-O; o meşhur “Thunder Thunder Thundercats Ho!”sunu attırdığında dünya durur, tüm ev kendini Cheetara sanan küçük bir kız çocuğunun koşturuşlarıyla sarsılırdı. Hala izlediğimde yerimde duramıyorum bu jeneriği. Tek kelimeyle harika.

Gel zaman git zaman bu kız çocuğu büyüdü ve kocaman oldu. Çocukluğunun çılgınlıkları bir bir sinema salonlarına dökülmeye başladı. Kimisini çok sevmiş olmasına rağmen izleyemez oldu. (bknz: transformers – suçlu: michael bay!) O yüzden bir ürkeklik sardı içini ama bir yandan da istedi Voltron, Thundercats, Saber Rider yeniden girsinler hayatına. O yüzdendir ki pek bir sevindi Comic Con Thundercats’in yeni maceralarını müjdeleyince. Çizgi filmi küllerinden yeniden doğurduktan sonra belki sıra filme gelir kimbilir.

cdn.tvlia_.com_.files_.2011.01.Thundercats-2011.jpg

thundercats2011s01e04so.jpg

müptelaları, anne babalar, yeni nesiller sıkı durun öyle ya da böyle Thunder Thunder ThunderCats Ho!!! hayatımıza girmek üzere.

İşte 2011 model ThunderCats’in yavaşlığı nedeniyle (ah kurgucular ah!) azıcık ürküten fragmanı:

ve sadece link verebildiğim 30 saniyelik sneak peek’i:

Şimdiden atıp tutuyor gibi olmasın ama benim hevesim biraz kursağımda kaldı. Cheetaramı eskisi kadar müthiş yapsalar iyi ederler! 29 Temmuz’da izleyip göreceğiz, izlemeden ahkam kesmenin alemi yok:)

Kaynak:

Altyazı:

P

panda78

Thundercats 2011

new-thundercats-2011.png

thundercats2011s01e01e0a.jpg

01-02. Kehanetler Kılıcı:

03. Ramlak'ın Yükselişi:

04 - Petaların Şarkısı:

05 - Eski Dostlar:

06 - Kehanetler Kulesine Yolculuk:

07 - Miras:

08 - Düellocu ve Avare:

Kod:
Şifresi: http://www.AvaxHome.ws

Türkçe Altyazı:

Moderatör tarafında düzenlendi:

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Eline sağlık kaliteli bir yapıma benziyor. Yalnız seyretmek istediğim onca şey varken ve de üstüne üstlük kedileri pek sevmediğim için bunu büyük ihtimalle seyretmem. Yine de bu tarz iyi konulu yapımları görmek güzel.

mcrane

Yeni Üye
19 Eyl 2011
34
31
Thundercats çocuklugumda izlediğim eski bir çizgifilm. ve gerçektenden çizimi ve hareketleri ile başyapıt diyebilirim. netten eskilerini bulmaya çalıştım ama yok malesef. bu yeni versiyon anime çizimi gibi... batman çizgiromanını manga yapsalar nasıl igrenç olursa bu da şuan öyle görünüyor gözümde :Z

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
415
Yeditepe İstanbul
Pek anime değil. En başında japon yapımı değil. Ben nacizane öneririm bence gayet başarılı bir çizgi dizi olmuş. Malum eski seriler gibi değil o eski nostaljik havası yok. O zamanlar çocukduk ve bize olağanüstü geliyordu Thunder'lar. Ama önyargılı olmayın kötü bir seri değil.

Ha bu arada Batman'ın hem mangası hem animesi var. Animesi bence başarılı idi :) (Batman Gotham Knight)

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Pek anime değil. En başında japon yapımı değil. Ben nacizane öneririm bence gayet başarılı bir çizgi dizi olmuş. Malum eski seriler gibi değil o eski nostaljik havası yok. O zamanlar çocukduk ve bize olağanüstü geliyordu Thunder'lar. Ama önyargılı olmayın kötü bir seri değil.

Ha bu arada Batman'ın hem mangası hem animesi var. Animesi bence başarılı idi :) (Batman Gotham Knight)

Bencede Eskisinin hatrına bir şans vermek gerekir Hem HD Cheetara görmeye değerdir :)