La Linea / Bay Meraklı (1972 - 1991)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
bplkx3d9x2jb92tlg.jpg

Mm, daaa! Böylece yetmişlerde dünyanın en popüler animasyon filmi kesinlikle biriydi Bay Hattı (orig. La Linea), benim en sevdiğim dizi her sanatçı başlar. La Linea Kavandolija tarafından bir İtalyan karikatürist Osvaldo olduğunu. İtalyan televizyonu RAI 1972 tarihinde prömiyeri Taramadan sonra Bu karikatür bütün 90 bölüm ile Avrupa ve Amerika'da 40 ülkede televizyon izleyicileri bulaşmış. Ana karakter Mr Linea (Line), sürekli nadrndani, sürekli olarak protesto etti ve bir şey her zaman özel istekleri vardır pervasız ve meraklı čovečuljak olduğunu. Ilişki Hatları Rab ve onun yazarları çok özel ...
Arka plan rengi ruh, karakter göre değişir, ama siyah beyaz tekniği yayınlandı serisinin bir parçasıdır. çizgi roman şeklinde özgün çizgi, ne karikatür yaptı ziyade, reklam amaçlı kullanılmıştır. "La Linea" nın Yazar sık sık komik bir ironi için kullanılan bir form ve sosyal olayların eleştiridir. "La Linea" strip birçok gazetede yayınlandı.
ana karakterin ses Charles Bonomi Milan ortamında özel bir vurgu, ama hikaye pevušenju, tükürme kahramanı üzerinde vurgu, diğer neleksičkim ifadeler ve ağıt söylüyor ödünç ise, "konuşma" yerel dilde senkronizasyon olmadan birçok televizyon bıraktı ki.

90 + Sexilinea kısa bölüm serisi.
1972 tarihli ilk bölüm, bölüm 1 - 8
1974 ikinci bölümü - 1986, bölüm 101 - 156
1987 üçüncü bölümü - 1991, bölüm 200 - 225
Sexilinea 1988

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Eline sağlık abi, çocukken ben de hayranlıkla seyrederdim bunu, çok severdim. :d

Moderatör tarafında düzenlendi:

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Allah rahmet eylesin abi nur içinde yatsın.

Çok güzeldir evet her kuşak bayılır bende yeğenime seyrettirmiştim o da sevdi.