Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,455
Kendi Koltuğunda
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde

g.jpg

Yönetmen: Bob Persichetti
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera, Aile, Bilim-Kurgu
IMDB: 8,7
Vizyon Tarihi: 14 Aralık 2018
Süre: 117 Dakika
Nam-ı Diğer: Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde
Bütçe: $90,000,000

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde, dünyayı kurtarmaya çalışan Brooklyn'li genç Miles Morales'in hikayesini konu alıyor. Polis memuru bir baba ve kendisini işine adamış bir annenin çocuğu olan Miles, yeni okuluna uyum sağlamakta sıkıntı çekmektedir. Anne ve babası, yalnızca becerikli öğrencilerin bulunduğu bir özel okula giden oğullarının başarısını görmeyi arzulamaktadır. Fakat Miles'ın okulla karşı pek ilgisi bulunmamaktadır. O daha çok arkadaşları ve kendisini grafiti konusunda cesaretlendiren amcası Aaron ile zaman geçirmek ister. Miles, hayatındaki ufak sorunlarla boğuşurken radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılmasıyla bambaşka bir dünyaya girecek...

Gündüz indirdim izledim çok güzeldi canlı film tadında megaya upload ettim sizlerde izleyeseniz diye.
İndir
Link silinmiştir

Son düzenleme:

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Gösterimde olan bir film olduğu için link hemen silinmiş ve bir de Videosunun Hd versiyonu çıktı ama ses sinema çekimi o şekilde paylaşmayı da doğru bulmuyorum, düzgün bir şekilde çıkınca ve gösterimden düşünce paylaşmak daha doğru olacaktır.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,455
Kendi Koltuğunda
Sinama çekimi değildi orjinal film alt yazılı kusursuza yakın gömülüydü kendim izledim 720p vardı boyut büyük olduğu için 480p yi tercih ettim iyiydi görüntü.