Şirinler 39 Bölüm Boxset dvdrip

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Bu muhteşem Boxsetle Türkiyede yayınlanmış Şirinlerin tüm bölümlerine sahip olacaksınız..Şirin Baba ve şirinlerinin Gargamelin kötülüklerine karşı verdiğini mücadeleye takrar tanık olacak ve o yıllara geri döneceksiniz.Şimdiden hepinize iyi seyirler dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Teşekkürler "ahmet akyol"
Nostaljik paylaşımlarını ilgiyle takip ediyorum...
Selamlar, sevgiler...

Keyifle izlemen dileğiyle sevgili Motion,selamlar ve sevgiler benden.Şu an aradığım ve bulmayı umduğum bir çok çizgi dizi daha var ve onlarıda bulur bulmaz en kısa zamanda diyarımızda paylaşmak istiyorum...Yakari,uçan kaz,vikingler,arı maya bunlardan birkaçı...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Sevgili Shoryuken,eğer Rahan'ı türkçe dublaj olarak bulabilirsem tabiki büyük bir zevkle paylaşırım...Ama internet ne kadar büyük bir ağ olsada henüz bulunamayan bir çok yayın var.Ama birçok forum üzerinden mutlaka bu konuyla ilgili araştırma yapacağım sözünü verebilirim....:) ama kısa bir araştırma sonucu Rahan'ın oldukça zor bulunur bir çizgi film olduğunu şimdiden söyleyebilirim,tek tek bölümler ve düşük mp4 formatları mutlaka vardır...Ama biliyorum ki bu denli düşük kalitedeki görüntüler ne diyardaki arkadaşlarımızı tatmın edecek nede beni...O yüzden en düşük varsayımla dvdrip kalitesinde ve en az sıralı 30 veya üstü bölümleri bulabilirsem mutlaka burda diyar dostlarımla paylaşacağım....Saygılar Üstadım.