Taş Devri Boxset 1-33 Bölüm Türkçe Dublaj

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Fred Çakmaktaş, karısı Vilma, çocukları Çakıl ve vefakâr ev hayvanları Dino, komşuları Barney Moloztaş, karısı Betty ve evlat edindikleri çocukları Bam Bam'ın maceralarını özleyenler bu tarafa...Hala çocuk kulaklarımdadır Fred'in nirası ''Yabadabaduuuu''Umarım sizde benim gibi keyifle izlersiniz...Şimdiden hepinize iyi seyirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
980
Harika bir paylaşım. Yalnız bir de nasıl indirebileceğimiz konusunda yardımcı olabilseniz. Rusça siteden indirme yapabilmek için rusça bilmek gerekiyor.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Harika bir paylaşım. Yalnız bir de nasıl indirebileceğimiz konusunda yardımcı olabilseniz. Rusça siteden indirme yapabilmek için rusça bilmek gerekiyor.

cloud.mail'den indirebilmek için; Önce dosyaların karşılığındaki kutucuğu işaretleyeceksiniz sevgili soleil...Ama kutuları tek tek işaretleyip indirirseniz daha sağlıklı olur....İşaretledikten sonra sayfanın sol üst köşesindeki Ck ile başlayan ve indirme işareti olan kutuya tıklıyorsunuz....Saygılarımla.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Selam Ahmet'çim, ellerine sağlık. Kış için torunlara çizgi film derdimiz kalmıyor. İndirdim.Süper. Tom ve Jerry'yi de İzmir'de indirdim. Ellerine yüreğine sağlık. Toplantılarda görüşmek üzere. Sonsuz sevgi ve selamlar.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Selam Ahmet'çim,ellerine sağlık.Kış için torunlara çizgi film derdimiz kalmıyor.İndirdim.Süper.Tom ve Jerry'yi de İzmir'de indirdim.Ellerine yüreğine sağlık.Toplantılarda görüşmek üzere.Sonsuz sevgi ve selamlar.

Ailecek izler ve yüzünüzde ufacık bir tebessüme bile sebep olabilirsim asıl ben mutlu olurum Necdet Abi...Umarım Torunlarınızda bizim cocukluğumuzda sevdiğimiz gibi severler...Çizgi filmlerde bile artık vahşettin üst düzey boyutlara geldiği bu zamanda bir nebze hala saf ve temiz olan bu tarz çizgi filmleri paylaşmaya devam edeceğim.Ailenizle birlikte Keyifli Kış Akşamları dilerim :) İnşallah izmir toplantılarında görüşmek üzere sevgili Abim...Saygılar ve Selamlar.

sineperde

Yeni Üye
24 Mar 2012
81
109
Elinize sağlık, yeni paylaşımlarınızı merakla bekliyorum.

Hollywood yaramazlarını bulamaz mıyız?

ghostofsparta

Yeni Üye
19 May 2014
17
10
Merhaba ben Batman Beyond animasyonun box set olarak arıyorum elinizde var mı? Türkçe olarak bütün bölümlerini seyretmeyi çok istiyorum.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,844
4,995
Sayın yetkili ve ilgili arkadaş ;

Taş devri dizisi için verdiğiniz linkler çalışmıyor. Kırık.

İlginize şimdiden teşekkür ederim...

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,209
3,856
Osmaniye
Sevgili diyardaşım Ahmet Akyol beyin bu harika paylaşımı için öncelikli olarak şahsına çok teşekkür ederim. Sanırım Cloudmail sitesindeki yükleme silinmiş. Turbobit'e yüklenen ise hala duruyor ancak biliyorsunuz ki Turbobit'in premium hesabınız yoksa çok yavaş indiriyor. Şahsım Turbobitteki dosyaları indirip Mediafire sitesine yüklemek düşüncesindeyim. Yüklediğim zaman linkini bu paylaşımın altına eklerim İnşallah.

kaktus0434

Yeni Üye
9 Kas 2021
3
2
Paylaşım için teşekkürler eline emeğine sağlık ama link görünmüyor kontrol eder misin

Son düzenleme: