Çizgi Diyarı 8 yaşında...

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,526
Bundan yedi sene önce kaptanımız İlker Genç ve Hüseyin kardeşimiz
tarafından kurulan Çizgi Diyarı Sekiz yaşına bastı.
Çizgi Romanı unutturmayan, küstürmeyen sitemize
nice sekiz yıllar daha diliyorum.

1vD87N.jpg

pz8dMo.png

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Arkadaşlar sayenizde güzel bir hareket başlamış, emek veren herkese teşekkürler. Daha geniş ve farklı bir Çizgi Diyarı'nı da yine sizler başaracaksınız. Her gün yenilikler ve güzellikler dolu olarak.! Hızınız hiç eksilmesin.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Vay canına!..
Demek 7 yıl bitti ha!..
Zaman su gibi akıp gitmiş...
Nice 8 yıllara Çizgi Diyarı...
Bu arada sevgili Pengo çizgi diyarı banner'ı güzel olmuş...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
8 sene oldu demek.Nereden nereye gerçekten büyük işler çıkarıldı.Karabala sadece bunun en son örneği oldu.Nice yıllar diliyorum.Hatta bizler fani olup gittikten sonra bile devamını diliyorum.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Dile kolay 8 yıl, son 4 yılında tanıdığım ve kızıma ödev ararken bulduğum bir forum sitesi, sonrasında çocukluğuma geri döndüren paylaşımları görüp içinden çıkamadığım bir forum sitesi.

İlk önce hep aldım, habire indirdim, hatta piyasada forumdan toplanan cd-dvd leri bile parayla almıştım, sonrasında ne yapabilirimle başladık, paylaşımlara, devam da ediyoruz. Sonuna kadarda devam edeceğiz.

Burda paylaşımdan da öte, üyeler arasında ki samimiyet, kardeşlik, birbirlerini tanımıyan insanların tutumu beni hep etkilemiş ve etkilemeyede aynen devam etmektedir.

Nice 8 yılları daha hep beraber görmek umuduyla, aynı çizgide yoluna devam edecek Çizgi Diyarımızın yeni yaşını kutluyorum.

Bizlerle beraber olan tüm arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Öylesine aval aval internet'te gezinirken ve eski okuduğum kitapların sadece kapakların bile görmek istediğim bir gündü...Ve karşıma çizgi diyarı çıktı...Değil 8 sene 80 yıldan daha fazla ömrü olmasını dilerim bu güzel sitemizin...Yeni nesilere çizgi romanları daha nice yıllar sevdirmesi dileğiyle.

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Hayali dünyaların, hayali insanların bizim gerçekliğimize dönmesini sağlayan; içinde bulunduğumuz gerçekliğin sıkıntılarından uzaklaştırıp, hayallerimizi yaşatan diyar, nice senelere.

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
Doğum Günün kutlu olsun Çizgi Diyarı.

Sretan ti rodjendan Çizgi Diyarı.

Happy birthday to you Çizgi Diyarı.

Nice senelere hep birlikte, sağlıkla, mutlulukla ve bol Çizgi Romanla.

drzeko

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,399
İzmir
2009 yılında bir üyesi olduğum, ilk yıllarda Selahattin abi ve daha niceleri gibi çizgiromanobur olduğum ama hep suskun kaldığım, mesaj yazmayı bırakın like tuşuna bile basmadığım, sonraları İzmir grubu ile tanışmamdan sonra biraz olsun aktif hale geldiğim sevgili forumumuzun daha nice yıllar pc ekranımızdan bizlere mutluluk vermesi dileğiyle..

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Hepimizin 8.nci yaşı,kutlu olsun.Emeği geçen, bir selam gönderen,hatır soran,bir emeğe teşekkür eden,tüm çizgidiyarı dostlarıma,Allah'dan daha nice sağlıklı,mutlu ve huzurlu 8 yıllar ve katlarını niyaz ediyorum.Sonsuz sevgi ve selamlarımla.

hozkoca

Aktif Üye
29 Nis 2009
361
718
Nice yıllarda sağlık ve mutlulukla birlikte olmayı arzuluyoruz. Türk Çizgi Roman dünyasının önderi olan ÇİZGİ DİYARI'na başarılar diliyoruz. Yüreğinize ve emeğinize sağlık..!

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Nice 8. yıllara.Daha yapacak çok iş var.
Yeni yaşın kutlu olsun Çizgi Diyarı...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Eşi ve benzeri bulunmayan Diyarım ile nice 8 yıllar yaşamamız dileklerimle,emek veren tüm dostlara ve üyelere sevgilerimi saygılarımı sunarım.

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
569
bu güzel siteyi bizlere kazandırdığınız için bütün ekibinize teşekkür eder daha uzun yıllar yayın hayatınızın devam etmesini canı gönülden isterim. iyiki varsınız ve bizlere gençlik günlerimizi yeniden yaşatıyorsunuz.
sizden tek isteğim lütfen kaliteli ham tarama yaparak arşivinizi zenginleştirin. çünkü resim ve romanların en değerlisi herzaman orjinal olanıdır. beyazlatma yapan arkadaşlarımız lütfen ham taramalarıda alternatif olarak sitenize koysunlar.
hepinize sağlık ve mutluluklar dilerim.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Çizgi Diyarı'nın 8. yaşı hayırlı olsun. Onu kuran, yaşatan, içini dolduran tüm arkadaşlara sonsuz sevgi ve saygılar.
Sitemizin uzun yıllarca hep açık kalarak, çocukluğumuzu yaşatmaya devam etmesini de dilerim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Yazdım yazdım olmadı.. Kısaca; hayatımın en zor dönemlerinde bende antidepresan etkisi yaratan ve hayata bağlanmamı sağlayan büyük etmenlerden biri olmuştur bu güzel insanların olduğu, bu güzel site... İyi ki bu siteyi kurmuşsunuz, iyi ki varsınız... Daha nice 8'nci senelere Çizgi Diyarı..

JkUzQdu.jpg

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,147
İstanbul
Daha bir yılımı dahi doldurmadım ancak Diyarımız 8 yaşına girmiş...

Katlanarak büyümek, yeni yeni dostluklar edinmek, yeni yeni heyecanlar yaşamak dileklerimle...

Kutlu olsun...
.
.

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,728
Kdz. Ereğli
Dostlar,
Türkiye'nin en büyük çizgi roman platformu olmak kolay değil. Sekiz yılın son altı yılında yakından takip ettim. Böyle yıldönümlerinde övgüler olağan. Ancak yıldönümleri geleceğe yönelik planların oluşturulması için bir fırsattır diye düşünmüşümdür hep... Çizgi diyarında her şey spontane mi gider, yoksa bir plan, vizyon var mıdır diye merak ediyorum..

Böylece 88, 888 yıla erişme dilekleri temenninin ötesine de geçebilir...

Dileğimiz de zaten budur.