KARABALA Geliyor! Yepyeni bir Türk Çizgi Roman kahramanı

KARABALA Geliyor! Yepyeni bir Türk Çizgi Roman kahramanı

Çizgi Duyurular

Like Tree273Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-11-2015, 14:04   #21

tuzcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 28692
•Rep Seviyesi :
tuzcu has a reputation beyond reputetuzcu has a reputation beyond reputetuzcu has a reputation beyond reputetuzcu has a reputation beyond reputetuzcu has a reputation beyond reputetuzcu has a reputation beyond reputetuzcu has a reputation beyond reputetuzcu has a reputation beyond reputetuzcu has a reputation beyond reputetuzcu has a reputation beyond reputetuzcu has a reputation beyond repute
Bu çizgileri ilk izlediğimde hayran kalmış, bir an önce albüme dönüşmesini dilemiştim. Benim gibi dilekte bulunan oldukça büyük bir çoğunluk olmalı ki, dualarımız kabul oluyor.
Ukalalık saymazsanız düşündüklerimi söylemek isterim.
İlk iki sayfada kendimi Conanvari muhteşem bir macera hissettim. Üstelik de kahramanı bizden biri. Sayın Ramazan Türkmen'in sunduğu sayfanın 3. bandında Tolga hissiyatı aldım. Özellikle son karede göğse konan el -Tolga'da da sık sık izlediğimiz- yapılması oldukça zor bir anatomik duruş içeriyor.
Onun dışında mükemmel bir başyapıt izleyeceğimize eminim.
Birinci albümü çıktı sayıyorum ve iki, üç, dört, beş diyorum.
tuzcu isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2015, 15:00   #22

muratusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 78993
•Rep Seviyesi :
muratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond repute
Hikmet abi ile ç.d toplantısında tanıştım 30 yıl aradan sonra tekrar çizmeye başlamış.İyide yapmış çizgileri çok kuvvetli ve anlatımları sinema filmi gibi kağıda aktarmaya çalışıyor.
Çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum.Mutlaka alacağım kitaplığımda usta çizere yer ayırdım bile.
Seri uzun ve devamlı olur inşallah,Tarkan ve Karaoğlan gibi.
Teşekkürler haber için saygılar sevgiler.
Alt 12-11-2015, 15:13   #23

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
Tarantino is on a distinguished road
Tam 35 yıl sonra bir dönüştü bu. Çizgi Diyarı Toplantısında tanımıştım kendisini. Böyle bir Üstad'ın bu kadar uzun süre ara vermesine anlam verememiştim. Fakat kendisiyle tanışıp, sohbet ettikten sonra kendisine hak vermedim de değil açıkçası. Türkiye'de çizgiroman tirajının çok düşük olmasından yakınıyorduk hepimiz. Çizgiroman severlere burada çok iş düşüyor. Yurtdışında verilen değerin, aynı şekilde Türkiye'de çizgiroman üstadlarına da verilmesini can'ı gönülden temenni ediyorum. Karabala'nın çizgiroman tarihine yepyeni bir soluk getireceğine inanıyorum. Uzun bir aradan sonra bence bu Çizgiroman dirilişinin başlangıcı olacaktır. Anatomi ve renklendirme çok başarılı. İsmi de ona keza. Karabalayı okuyarak, satın alarak yaşatalım. Yolu ve bahtı çok açık olsun. Bileğine, emeğine sağlık Üstadım...
Tarantino isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2015, 15:34   #24

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1810476
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Öncelikle Allah bahtını açık etsin.
Bu tür çizgi romanlara ihtiyacımız var.
Sürekli olarak,okuyucu kitlesinin yayın çıkıncaya kadar bilgilenmesi iyi olur.
Kahramanımız hayırlı olsun.
Merakla çıkmasını bekleyenlerdenim.
Alt 12-11-2015, 15:49   #25

"sinanatik" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 30873
•Rep Seviyesi :
"sinanatik" has a reputation beyond repute"sinanatik" has a reputation beyond repute"sinanatik" has a reputation beyond repute"sinanatik" has a reputation beyond repute"sinanatik" has a reputation beyond repute"sinanatik" has a reputation beyond repute"sinanatik" has a reputation beyond repute"sinanatik" has a reputation beyond repute"sinanatik" has a reputation beyond repute"sinanatik" has a reputation beyond repute"sinanatik" has a reputation beyond repute
"sinanatik" - İCQ üzeri Mesaj gönder
Üstat öncelikle ellerinize sağlık.
Birileri elini taşın altına koyup risk almadıkça bazı işler yürümez oluyor. Bu anlamda, biz okurlar olarak size elimizden gelen tüm desteği vereceğiz elbette.
Konudan yeni haberdar olan birisi olarak biraz google araştırması yapayım dedim; fakat karabala hakkında hiç bir bilgiye ulaşamadım.
Biraz ön tanıtıma ağırlık verip, beklenti yaratmanın da iyi olacağı kanaatindeyim.
"sinanatik" isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2015, 17:46   #26

•Rep Puanı : 10117
•Rep Seviyesi :
Mehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond repute
Yılbaşının gelmesini iple çekiyorum.
Tarihi yerli çizgi roman severler olarak, bütün umudumuz, karabala'nın, bomba gibi patlayıp; bir karaoğlan, tarkan ve kara murat gibi, büyük rağbet görmesi ve popüler olmasıdır..

Haydi inşallah.
Mehmet Kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2015, 21:39   #27

cagataykhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 41514
•Rep Seviyesi :
cagataykhan has a reputation beyond reputecagataykhan has a reputation beyond reputecagataykhan has a reputation beyond reputecagataykhan has a reputation beyond reputecagataykhan has a reputation beyond reputecagataykhan has a reputation beyond reputecagataykhan has a reputation beyond reputecagataykhan has a reputation beyond reputecagataykhan has a reputation beyond reputecagataykhan has a reputation beyond reputecagataykhan has a reputation beyond repute
aaa, bu çizgiler Türkiye Çocuk'taki Oğuz kağan'ın çizgileriyle aynı. yıllarca merak ettim durdum. O ismsiz çizimler kime aitti diye. Çok sevindim. Twitter da Levent cantek de bir sayfasını twitlemiş. Sanırım o.
cagataykhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2015, 22:07   #28

•Rep Seviyesi :
hakumorphy is on a distinguished road
Bu büyülü dünyaya insan kendini bir kere kaptırdı mı kendini alamıyor. Hele ki çizgiler bu kadar mükemmelse. İşte o zaman bu dünyadan çıkmak istemiyor insan.
Eğer bu 9. sanatsa, herkesi bu sanatta elini taşın altına koymaya davet ediyorum.
Hikmet hocam; sizi tebrik ediyor, Karabala'yı dört gözle bekliyorum.

Konu hakumorphy tarafından (13-11-2015 Saat 22:11 ) değiştirilmiştir.
hakumorphy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2015, 01:41   #29

•Rep Seviyesi :
Tarantino is on a distinguished road
Sayın ustam, çok merak ettiğim kurşunkalem çalışmalarınızı ya da Karabala'nın eskiz çalışmaları varsa birkaç tanesini buradan yayınlamanız mümkün mü? Çalışırken nasıl bir yol izliyorsunuz? Yazabilir misiniz? Çizgilerinizden çok etkilendim. Saygılar...
Tarantino isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16-11-2015, 05:21   #30

•Rep Puanı : 142633
•Rep Seviyesi :
sali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond repute
Ustamıza başarılar diliyorum güzel çalışma hele birde ustamızın oğuz kağanın çizeri olduğunu yeni öğrendim sabırsızlıkla eserlerin basımını bekleyenlerden biride benim saygılar
sali38tr isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil