Sözcü gazetesinin vermeye başladığı Gırgır'ın ilk sayısı elinde olan var mı?

bentley

Guest
16 Eyl 2013
53
115
Sözcü gazetesinin vermeye başladığı Gırgır'ın ilk sayısı elinde olan var mı?

Selamlar uzun zamandır mizah dergisi almıyordum iş hayat koşuşturmaca derken fakat Sözcü gazetesini severek okurum genelde internet üzerinden okuyorum ama bazen de gazete olarak alıyorum Sözcü gazetesi Cumartesi günleri efsanevi Gırgır dergisini vermeye başladı çocukluğumun dergisidir Gırgır ve de Fırt elimde Sözcü gazetesinin verdiği Gırgır'ın bir sayısı var derginin üzerinde hangi sayı olduğu ve tarih yazmıyor kapağında bir adam minarede "allahu ek...?!" diyen hocaya " hocaaaa! ezanı kıs biraz! cumhurbaşkanı konuşuyor! günahtır!" diyor üst başlıkta erdoğan mitingi için ezan 50 dakika geç okundu... yazıyor o sayıda Mehmet İlhan'ın yazdığı Evrensel Barış Berkant'ın çizdiği Ölümsüz adlı bir macera var en heyecanlı yerinde genetik bilimci Prof. Dr. Altan Örgün'ün canlı yayında ölümsüz olduğunu söylediğinde kendisini üçkağıtçılıkla suçlayan programın sunucusuna "Bu çok ağır bir itham... Ve ben bu ithamın altında kalmak istemem. Dilerseniz ölümsüz olduğumu size hemen burda ispatlayabilirim. Buna var mısınız?" diyor ve sonra devamı haftaya yazıyor yazmıyor lütfen eğer bir sonraki sayı elinde olan varsa o maceranın sayfalarını tarayıcıdan taratıp siteye yüklerse çok sevinirim. Bunları yazdım fakat sonradan araştırma yapınca öğrendim ki okuduğum sayı 23.05.2015.Cumartesi tarihli 2. sayıymış ve devamı yani 30.05.2015.Cumartesi tarihli 3. sayı bugün yayımlanacak hemen alıp profesörün canlı yayında nasıl ölümsüz olduğunu zevkle okuyacağım bu durumda ricam Sözcü gazetesinin ücretsiz olarak verdiği 16.05.2015.Cumartesi tarihli ilk sayıdaki ölümsüz macerasının ilk bölümünü tarayıcıdan taratıp siteye yükleyen olursa çok sevinirim.

Son düzenleme: