Karaoğlan Geliyor

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Aldığım bilgilere göre karaoğlan tekrar yayımlanacak.1961-2011 50.yıl dolayısıyla bir albümün yayınlanacağı bilgisine ulaştım .Devamı hakkında henüz bilgi yok.Umarım gerekli açıklama muhatapları tarafından yakında gelir.

Macera adı kul bakay'ın mezarı.

19637717095731962026110.jpg

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Son günlerde duyduğum en güzel haber.Umarım devamı gelir.Özenli baskılar olursa daha iyi olur.Lal Kitap'ın yayınlayıp yarım bıraktığı dizi,kapağından içeriğine kadar son derece özensizdi.

Son düzenleme:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Aşağıdaki açıklama Fuat AKTÜRE tarafından yapılmıştır.Affına sığınarak çizgiroman adına paylaşmak istedim.Ayrıca bu habere çok sevindiğimide belirtmek isterim.

Sizlere Karaoğlan ile ilgili "doğru" bilgileri vermek istiyorum.
Suat YALAZ'ın tüm eserlerinin her türlü hakları "HORIZON INTERNATIONAL" firması tarafından satın alındı.1001roman,bu işin yayın tarafında kendileri ile işbirliği yapıyor.
Şimdi sırasıyla yapılacaklar bakalım:
1.Mayıs ayı başlarında RİNGO çıkacak ( bizde SONY RINGO adı ile 12 sayı basılmıştı ) İçinde 5 bağımsız macera var.Kahramanlar sinema sanatçılarından alındığı için son derece sıcak bir Western.
2.Yine Mayıs ayı içinde Karaoğlan Altaydan gelen Yiğit,çizgi romanı,film DVD'si,fotoromanı ve 5 adet kolleksiyon kartından oluşan bir set ile satışa sunulacak.
Bunu diğer Karaoğlan filmleri izleyecek.Bu arada çizgi roman orijinal boyutunda basılacak.
3.19 sayı yayınlanabilmiş Tifdruk renkli maceralar yine aynı formatta renkli ve hard cover olarak hazırlanıyor.
4.1001roman dergi olarak hazırladığımız dergi Suat YALAZ katkılarıyla ve KARAOĞLAN MAGAZİN adıyla yayına hazırlanıyor.
5.Sadece gazetelerde yayınlanmış ve kitap olarak basılmamış
"YANDIM ALİ"nin yeni maceraları da yayına hazırlanıyor.
Bu arada,bazılarınızın bana ilginç gelen tahminlerinde olduğu gibi...
Hiçbir Suat YALAZ eseri SADECE İKMAL İSTASYONUNDA satılmayacak arkadaşlar.Her yerden satın alabileceksiniz.
Bu seneki Tüyap kitap fuarında Karaoğlan'ın 50.yılını hep birlikte kutlayacağız umarım.
Sevgiler