Bacaxızlar Çizgi Romanı

Bacaxızlar Çizgi Romanı

Çizgi Duyurular

Like Tree5Likes
  • 1 Post By Glovefinger
  • 1 Post By balkatan
  • 2 Post By Aster01
  • 1 Post By veryabsurd

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18.Ekim.2022, 19:12   #1
Yeni Üye

Glovefinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
Glovefinger is on a distinguished road
Standart Bacaxızlar Çizgi Romanı
Merhaba. Bacaxızlar dergisine ait 1-12'ye kadar tüm sayıları arıyorum. Yardımcı olabilecekler benimle iletişime geçerse sevinirim.
Baltimora bunu beğendi.

Konu Baltimora tarafından (19.Ekim.2022 Saat 13:38 ) değiştirilmiştir.
Glovefinger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 18.Ekim.2022, 19:56   #2
Onursal Üye

balkatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 138804
•Rep Seviyesi :
balkatan has a reputation beyond reputebalkatan has a reputation beyond reputebalkatan has a reputation beyond reputebalkatan has a reputation beyond reputebalkatan has a reputation beyond reputebalkatan has a reputation beyond reputebalkatan has a reputation beyond reputebalkatan has a reputation beyond reputebalkatan has a reputation beyond reputebalkatan has a reputation beyond reputebalkatan has a reputation beyond repute
Diyarda "Bacaxızlar" diye arattırdınız mı?
veryabsurd bunu beğendi.
balkatan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 18.Ekim.2022, 20:12   #3
Aktif Üye

Aster01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5042
•Rep Seviyesi :
Aster01 has a reputation beyond reputeAster01 has a reputation beyond reputeAster01 has a reputation beyond reputeAster01 has a reputation beyond reputeAster01 has a reputation beyond reputeAster01 has a reputation beyond reputeAster01 has a reputation beyond reputeAster01 has a reputation beyond reputeAster01 has a reputation beyond reputeAster01 has a reputation beyond reputeAster01 has a reputation beyond repute
Ki , arattığında, daha neler bulacaksın neler..
veryabsurd ve cizgicicocuk bunu beğendi.
Aster01 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 18.Ekim.2022, 21:15   #4
Çeviri Balonlama

veryabsurd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 130014
•Rep Seviyesi :
veryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond repute
Ben de bulamamışım ki indirmemişim.

Benimki de laf işte. Böyle bir derginin olduğundan bile haberim olmayınca ne diye aratıp bulacaktım ki.
orpa bunu beğendi.

veryabsurd isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19.Ekim.2022, 12:57   #5
Yeni Üye

Glovefinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
Glovefinger is on a distinguished road
Arttırınca dijital taramaları bulabiliyorum. Ben orijinal sayıları arıyorum.

Glovefinger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19.Ekim.2022, 13:18   #6
Çeviri Balonlama

bergill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 176161
•Rep Seviyesi :
bergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond repute
Alıntı: Glovefinger´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arttırınca dijital taramaları bulabiliyorum. Ben orjinal sayıları arıyorum

Öyleyse site yerine sahaflara bakmak daha mantıklı olur.
bergill isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil