Ultimate Spider-Man serisinin kalan bölümleri çevrilebilir mi ?

Ixtab

Yeni Üye
22 Kas 2020
5
11
Zonguldak
Öncelikle burada yeniyim ve bilgi edinmek için bu konuyu açtım.

Araştırmalarım sonucunda Ultimate Spider-Man serisinin bayağı sayısının olmadığını farkettim. Konuya direk girmek gerekirse İngilizcelerini sonrasında kendim çevirirsem ve bunu paylaşırsam herhangi bir sorun olur mu bunu merak ediyorum.

Yanlış bir konu veya başlık yazdıysam lütfen kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Kutup

Aktif Üye
18 Tem 2020
356
2,303
Öncelikle burada yeniyim ve bilgi edinmek için bu konuyu açtım.

Araştırmalarım sonucunda Ultimate Spider-Man serisinin bayağı sayısının olmadığını farkettim. Konuya direk girmek gerekirse İngilizcelerini sonrasında kendim çevirirsem ve bunu paylaşırsam herhangi bir sorun olur mu bunu merak ediyorum.

Yanlış bir konu veya başlık yazdıysam lütfen kusura bakmayın.

Eğer dediğini yaparsan bizde sağlığın için dua ederiz :d

Ixtab

Yeni Üye
22 Kas 2020
5
11
Zonguldak

enveratak

banned
16 Şub 2022
41
54
Sevgili lxtab bunları yazdın

Konuya direk girmek gerekirse İngilizcelerini satın alıp sonrasında kendim çevirirsem ve bunu paylaşırsam herhangi bir sorun olur mu bunu merak ediyorum.

En kısa sürede çalışmalara başlıyacağım

Çok teşekkürler çok sağolun

Çeviri işi özen ister eğer çeviri yapacaksan direkt yazman gereken yerde direk yazmamayı öğren başlıyacağım değil başlayacağım yazılacağını öğren sağolun değil sağ olun yazılacağını öğren.

direkt
Fransızca direct
1. sıfat Aracısız:
İki devlet arasında direkt ilişki yok.

2. zarf Doğru olarak, hiçbir yerde durmadan, duraksız, doğruca:
Bu otobüs direkt İstanbul'a gider.

3. zarf Doğrudan, doğrudan doğruya:
Sınıfını direkt geçen öğrenci.

direk, -ği
1. isim Ağaçtan veya demirden yapılan uzun ve kalın destek:
"Kayıkçı yelkeni açmak için ilkin direği yerine oturtmalıdır." - Salâh Birsel

2. isim Sütun.

3. isim, mecaz Değerli, saygın, önde gelen kimse:
Evin direği babamdır.

sağ ol
İyilik, yardım veya hoşa giden bir davranış karşısında `çok yaşa, teşekkür ederim` anlamlarında söylenen bir söz.

İyi günler.

enveratak

banned
16 Şub 2022
41
54
Sevgili ozman bunları yazdın

çevirebilirim ama editleyemem.

Edit İngilizce bir kelime ve bu kelimenin Türkçesi düzenleme bir İngiliz bir İngilize Türkçe düzenleyemem demiyor yazmıyor peki sen neden bir Türk olarak düzenleyemem yazmadın editleyemem yarı İngilizce yarı Türkçe haydi nur topu gibi kırma melez türkilizce dilimiz oldu sen ve senin gibiler sayesinde Atatürk'ün bir ülkeyi yok etmek istiyorsanız önce dilini yok edin sözünü unutmayınız ve Türkçeyi katletmeyiniz iyi günler.

Bedo

Yeni Üye
25 Nis 2022
29
39
Sevgili ozman bunları yazdın

çevirebilirim ama editleyemem.

Edit İngilizce bir kelime ve bu kelimenin Türkçesi düzenleme bir İngiliz bir İngilize Türkçe düzenleyemem demiyor yazmıyor peki sen neden bir Türk olarak düzenleyemem yazmadın editleyemem yarı İngilizce yarı Türkçe haydi nur topu gibi kırma melez türkilizce dilimiz oldu sen ve senin gibiler sayesinde Atatürk'ün bir ülkeyi yok etmek istiyorsanız önce dilini yok edin sözünü unutmayınız ve Türkçeyi katletmeyiniz iyi günler.

Kanka biraz abartmamış mısın ya? Bir küfür etmediğin kalmış adama.