Özer Topsoy Dostumuzdan Karargaha Gelen Kara Murat Dergileri

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,861
C6JQUb.jpg

C6JHjq.jpg

C6J2SA.jpg

Özer Topsoy dostumuzun taranması için gönderdiği Kara Murat'lar karargaha geldi,
Taranıp paylaşılması için drzeko ustamıza teslim edilecek.
Önümüzdeki günlerde paylaşımları göreceğiz.
Dergiler için Özer Topsoy dostumuza,tarayıp paylaşacak
olan drzeko dostumuza gönül dolusu teşekkür ederiz.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Sayın Ertuğrul, Özer ve drzeko üstatlara sonsuz teşekkürler. Gerek kitapları gönderen Özer kardeşim gerek sizler ne büyük yürekli insanlarsınız. Bu devirde böyle karşılıksız emek veren çok az insan kalmıştır. Sevgi ve selamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,480
Harika bir haber. Şimdiden tarayacak dostumuz drzeko ya çok teşekkürler.

Taranıp paylaşılması için dergileri gönderen üstadımız Özer Topsoy'a çok çok teşekkürler. Harikasınız.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Ben bu Kara Muratlar sayesinde çizgi romana başladım ve sevdim. Her hafta yeni sayısı çıksında alıyım diye dört gözle bekler, çıktığı günde okula gitmeden kitapçıya gider KaraMurat'ımı alır ve ondan sonra okula giderdim. Böylece haftalar geçti ve birde baktım elimde yüzlerce Kara Murat olmuş. Bunca yıl gözüm gibi baktım onlara. Foruma üye olduğumdan beri elimdeki Kara Muratları nasıl foruma kazandırırım diye düşünüp duruyordum, bu amaçla izmirde bir kaç girişimim oldu fakat burada istediğimiz gibi olmadı işler. Tabii ki bu arada ayapmış olduğu muhteşem paylaşımlarına hayran olduğum drzeko üstadımızda bir taraftan taramalarını paylaşmaya başlamıştı. Derken büyük üstadın bendeki Kara Muratlarıda taramak istediğini öğrendim ve hiç düşünmeden hemen kabul ettim. Drzeko ve ertuğrul üstadlarıma böyle bir şeye vesile oldukları için asıl ben çok çok teşekkür ediyorum.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,364
İzmir
Özer abi, harika bir haber.
Ortadoğu ve Balkanlar'ın en büyük tarayıcısı ile bu güzide
kitapları eşsiz taramalarla okuyabileceğiz.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Çocukken yatağımın altına saklayıp okuduğum unutulmaz dergilerdendir. Bu başlığı açarak bizleri bilgilendiren Zeki ağabeye, bu dergileri taranması için gönderen Özer ağabeye ve de tarayacak olan Drzeko Üstadıma bir çizgi romansever olarak çok teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Çizgi Diyarı birbirinden fedakar insanlar var, bu insanla sayesinde dev bir arşivimiz oldu.
Sevgili OZERTOPSOY da aynı şekilde fedakar dostlarımızdan çok teşekkür ediyorum.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
Kara Murat bir dönemler hepimizin favorisiydi şimdi tekrar yeniden taranıp arşivlerimizde yerini alacak inşallah, teşekkürler arkadaşlara.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Teşekkürler Özer bey.... Sadece Özer bey'e mi elbette diğer tarayan, düzenleyen ve yükleyecek olan gönül dostlarına da kucak dolusu teşekkür. Kaç zamandır aslında Kara Muratlar tarandı ama bir türlü kalıcı ve hak ettiği çözünürlükte tamamı taranamadı. Çizgiroman tarihine kalıcı bir eser kalması dileğimle kolaylıklar diliyorum.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Özer Topsoy çocukluk yıllarını çok güzel anlatmış. Şimdi büyüdük, hatta yaşlandık. Şimdi o güzel Kara Murat' lara bir ekip çalışması sonucunda sahip olacağız. Teşekkürler, arkadaşlar.:)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,480
Keşke diğer kahramanlarında yeniden eserlerini tarayabilsek. Bilhassa Tay Yayınlarının eserlerini.

Kızılmaske, Mandrake, Kaptan Venüs, Gordon, Yüzbaşı Volkan vs.vs. bilhassa kapakları için bile tekrar tekrar taranıp tekrar paylaşılsa.