Lal Kitap Kaldığı Yerden...

comicist

Süper Üye
1 May 2016
591
4,781
Lal Kitap, kaldığı yerden devam ediyor.
Yeni yayınları baskıya verdiklerini sosyal hesaplarından duyurdular.
Her şey normale dönüyor deyip rehavete kapılmayın arladaşlar.
Virüsü kapma ve bulaştırma potansiyelimiz hala var...
Özverili sabır isteyen yayın anlayışları için Lal Kitap`ı bir okuyucu olarak hep takdir etmişimdir.
Teşekkürler...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Umarım Lal Kitap uzun yıllar devam eder, hatta bazı başka yayınevlerinin de yayınladıkları kitapları da onlar yayımlarlar...
Teşekkürler Lal yayınevi..

ibayrakli

Yeni Üye
26 Mar 2020
1
7
Lal Kitap, kaldığı yerden devam ediyor.
Yeni yayınları baskıya verdiklerini sosyal hesaplarından duyurdular.
Her şey normale dönüyor deyip rehavete kapılmayın arladaşlar.
Virüsü kapma ve bulaştırma potansiyelimiz hala var...
Özverili sabır isteyen yayın anlayışları için Lal Kitap`ı bir okuyucu olarak hep takdir etmişimdir.
Teşekkürler...

Mister No Revolution başta olmak üzere yeni yayınlar 15 Haziran itibariyle satışa çıkıyor gözüküyor.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,129
Lal Kitap'a20 yıla yaklaşan yayıncılık ömrüne nice uzun yıllar eklemesini diliyorum. Allahuteala ömür verirse, 9 kitap/yayınevi sürecek külliyatın ilk kısmını tamamlayabilirsem, yayınevleri oerspektifinden bakmaya çalıştığım Türk Çizgiroman Tarihi'ne ve külliyata eklemeyi düşündüğüm yayınevlerinden birisi de Lal olacak inşallah. Bu zorlu süreçte çizgiroman yayıncılığına devam eden tüm yayınevlerini canıgönülden kutluyorum.

seastar

Kıdemli Üye
11 Şub 2016
162
382
Lal kitap hep taktir ettiğim bir müessese olmuştur senelerdir periyodik yayınlarını gün sektirmeden basan benim fikrime göre okuyucuya değer veren bir anlayışları var tekrar bravo dıyorum