Çarşaf her Çarşamba bayilerde

Mr...

Yeni Üye
1 Eyl 2018
6
23

CQGbfA.jpg

Efsane geri döndü. Bir dönemin en iyi mizah dergilerinden Çarşaf mizah dergisi her hafta Çarşamba günleri bayilerde. Hürriyet gazetesine çizgi dünyasına yaptığı katkılarından dolayı teşekkürler.​

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Konu ile alakalı bir bilgi ben de bulamadım. Kaç sayfa ve çizerleri hakkında malumatınız var mı?

Karikatürü dün gece facebookta görmüştüm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,984
105,703
Sanırım güncel olaylarla ilgili olarak yeni Çarşaf sayfası yapıyorlar.

sinan.dinler

Aktif Üye
21 Şub 2016
359
1,004
AKP aleyhine en küçük bir mizahda dahi sıkıntı olur. Hürriyet gazetesi malumunuz. Suya sabuna dokunmadığında da başarı şansı yoktur. Gırgır dergisinin başarısı muhalefeti mizahla yapmasındandır. Bunu Hürriyet grubu yapamaz.

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,984
105,703
AKP aleyhine en küçük bir mizahda dahi sıkıntı olur. Hürriyet gazetesi malumunuz. Suya sabuna dokunmadığında da başarı şansı yoktur. Gırgır dergisinin başarısı muhalefeti mizahla yapmasındandır. Bunu Hürriyet grubu yapamaz.

Dergi basmak gibi bir durum yok sanırım. Sadece yıllar önce çıkardıkları
Çarşaf Dergisinin güncel kapaklarını yapıyorlar.

emraq

Aktif Üye
14 Kas 2018
330
5,455
18 yıldır sözde muhalefet, hiçbir icraatleri olmayıp sadece söz üretiyorlar!

İcraati, üretimi, benim bildiğim devlet yapar, muhalefet değil. Daha dün aldıkları belediyeleri var muhalefetin, onları da çalıştırmamaya yemin etmiş bir devlet var. Neyi, ne amaçla savunuyorsunuz 18 yıldır, akıl almıyor gerçekten.

Siyaset tartışmak için yazmıyorum bunları, sadece komik geldi, yazmadan duramadım.

fb1907

Kıdemli Üye
3 May 2018
129
805
Bende polemiğe girmeyeceğim dedim ama yok olmuyor. O sözde muhalefet, 18 yılda daha ne yapmalı? Her türlü hırsızlığı, yalanı, dolan, haksızlığı ortaya döktü. Haa, bu kadar yapılan şeyden sonra hala değişen bir şey olmuyorsa o muhalefetin başarısızlığı değil, hala gözü açılmayan, gerçekleri görmeyen A haber insanlarının bilgisizlipi, cehaleti, insanlarda yitip giden ahlak olgusu gibi bir sürü şey sayabiliriz.

Yazılacak o kadar çok şey var ama, bu forum çizgi roman forumu. Kalp kırma, gücendirme, utandırma yeri değil.

Saygılarımla,

Son düzenleme:

siyahmurat

Aktif Üye
22 Eyl 2011
294
752
Olayın aslı şu, dergi falan çıkmıyor.Öznur Kalender her çarşamba güncel bir çarşaf dergisi kapağı yapacak ve facebookta yayınlayacak.Mesut Ekenerin çizdiği ise arka kapak.Yani sembolik bir kapak olayı, yoksa dergi basılı olarak çıkmıyor.Bu kesin ve doğru bilgi.

Yaşar Akyol

Yeni Üye
17 Eyl 2017
47
116
Lütfen siyasete girmeyelim.Siyasi görüş,eleştiri hiç bir konuda yazmayalım.Burası yeri değil çok bayağı oluyor lütfen...?