İsteyen Herkese Beleş Mister No Aboneliği!

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,182
MR9gGk.jpg

"Öff!... Yine neler oluyor!" diyen arkadaşlarımız olacaktır biliyorum.
Hemen konuya geçip açıklamamı yapayım:
Yanlış okumadınız isteyen herkese yeni çıkacak olan Mister No'nun aboneliğini başlatacağım.
Evet, evvveet… Her ay kapınıza kadar ücretsiz gelecek!
Yok ben Mister No istemem Dylan Dog veya Zagor olsun diyorsanız problem değil! Yeterki aylık yayın olsun!
engineris@yandex.com.tr adresine "evet" diyenleri bekliyorum.
Evet diyen arkadaşlar lütfen yandex maili kullansınlar. Mailleri gruplarken kolaylık sağlıyor.
En az elli ve üzerinde evet çıkarsa gerekli açıklamaları bu arkadaşlarımıza yapacağım.

(Şunu da belirteyim yayınevi de bu işten karlı çıkacak. :) )

Bekliyorum arkadaşlar...:cool:

Sonradan Eklenen Not: 18 Mart gününden itibaren abonelik sistemi kapanmıştır. Şimdilik başka abone kaydı yapılmayacaktır.

Son düzenleme:

seneca66

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
188
586
MR9gGk.jpg

herkese yeni çıkacak olan Mister No'nun aboneliğini başlatacağım.
Evet, evvveet… Her ay kapınıza kadar ücretsiz gelecek!
Yok ben Mister No istemem Dylan Dog veya Zagor olsun diyorsanız problem değil! Yeterki aylık yayın olsun!

Pek güzel.Âla

Kitap paralı
Kargo ücretsiz
Üstadım teklif bumudur?
Herşey için sağolunuz.

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,182
Arkadaşlar konu başlığında belirtildiği gibi tamamen ücretsiz.
Şunu da belirteyim yandexmail kullananların müracatları kabul edilecektir. İlginiz için teşekkürler. Selamlar sevgiler...​

tolcat

Yeni Üye
12 Ocak 2020
1
2
Üstadım teşekkürler, önceliğim Zagor olmakla birlikte her ikisine de abone olmak isterim. bu arada evet yazıp gönderdim mail subject i Zagor ve Mister no için

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,182
Tekrar merhaba arkadaşlar.Şu ana kadar 30 arkadaşımız evet dedi. İki arkadaşımız ise şartlara uymadıkları için evetleri kabul edilmedi.
Arkadaşlarımız en fazla iki seçim yapabilecek artık. Bunun ayrıntılı açıklamasını en az 50 evet olunca yapacağım.
20 evet daha gerekli. Selamlar... :)

jeriko67

Süper Üye
28 Kas 2015
125
377
1.Tercihim mümkünse Tex
2.Tercih olarak ise Mister No gönderdim..

Evett..

Yüz kere evettt..Bin kere evettt..Milyon kere evettt..:)

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,715
Dosttum ben Mister No ve Dylan Dog için bir kez daha kocaman bir evet diyorum
mail attım saygılar...

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,182
Sizi de ekledim Gülgün kardeş. Zamanı gelince adres bilgilerinizi tek tek alacağım. Gerekli açıklamayı bu konu üzerinden takip edebilirsiniz.​

umut22

Aktif Üye
8 Tem 2010
397
981
Sizi de ekledim Gülgün kardeş. Zamanı gelince adres bilgilerinizi tek tek alacağım. Gerekli açıklamayı bu konu üzerinden takip edebilirsiniz.​

Bu konu altlarda kaldı çoğu arkadaşın haberi yoktur yeni bir konuyla haberi olmayanlar tekrar bilgilendirilebilir diye düşünüyorum