30 Kupona Çizgi Roman

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
an4jEB.png

Herkese Merhaba,
Uzun bir süredir kuponla çizgi roman verilmiyordu.
Bu sessizliği bozarak, Türk çizgi roman tarihinde bir ilki gerçekleştiriyorum sanırım.
30 Kupon karşılığında çizgi roman sahibi olacaksınız.
İster birini ister hepsini alabileceksiniz.
Ve şunu da belirteyim: cebinizden kupon parası da çıkmayacak...

Şubat ayında başlıyoruz... :cool:;)

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,316
30,915
İzmir
Yarın 1 Şubat...Bu enteresan proje başlayacak demek...
Kuponlar da sanal olacak sanırım..Yoksa makasları hazırlayalım mı?

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,210
3,857
Osmaniye
Ben internette bir siteye üyeyim, terabayt büyüklüğünde çizgi roman arşivi var, bana yetiyor :) Gerçi fiziki olarak ders kitabının arasında okumak kadar heyecanlı olmuyor ama olsun :)

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
an4jEB.png

Tekrar merhaba arkadaşlar. Projemi bazı pürüzleri hallettikten sonra hayata geçiriyorum.
İlk kupon 1-2 gün içinde yayında olacak.
Kitaplar 1. hamur kaliteli kağıda matbaada ciltlenip hazırlanacaktır.
Yalnız kargo ücreti size ait olacaktır. Kargo olarak Ptt kargoyu uygun buldum.
Aşağıdaki görselde kuponları nasıl keseceğiniz anlatılmıştır...

Tekrar görüşmek üzere...

4pdvWq.png

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,700
istanbul
sayın enger66 kitapları yaptırdığınız matbaa hesaplıysa paylaşmanız mümkünmü acaba, benim de bastırıp ciltlettirmek istediğim kitaplarım var ve uygun fiyatlı matbaa arayışındayım.

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Kitaplarınızı matbaalarda değil de dijitalcilerde bastırmanızı tavsiye edeceğim.
Çoklu baskılarda matbaa tavsiye edilir. Sonuçta her bir sayfanın CMYK renk çıkış filmi var.​

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Eveet enger66 ailesine ufak bir uygulamamız daha katıldı: Karikatüro...
enger66 olarak kurumsallaşmaya gidiyoruz.Kendimizi oyun sektöründe de gösterme çabası içindeyiz.
Güzel oyun fikirleriniz varsa bize bildirin lütfen...

Arkadaşlar Çarşamba gününün kuponları yayında.
Hem karikatür okuyacak hem de kitap sahibi olacaksınız.
Kuponlarınızın kodları günün karikatürleri kısmındadır.
Her karikatür sırası bir kitaba tekabül ediyor.
Her karikatürdeki kodları email adresimize bekliyoruz.
Şimdiden hayırlı olsun...

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Tekrar merhaba. Uygulamayı kullanan arkadaşlar sorun yaşıyor mu acaba? Bir kullanıcı arkadaşım beni bu konuda uyardı. Sıkıntı yaşadığınız kısımlar varsa belirtirseniz sevinirim. Selamlar.​

yturan

Onursal Üye
28 Ağu 2009
1,058
4,684
Denizli
Reklamda sonra karikatüre 8-10 denemeden sonra ulaşılabiliyor. Bazen ulaşılamıyor. Bugünün karikatürleri yok.

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
yturan kardeşim 6 şubat tarihli güncelleme sabah saat 05:00 itibari ile yayında. Telefonunuzun otomatik güncelleme kısmı açık değilse Googleplaye geçip manuel yükleyin. Bağlantı hızınız düşükse karikatürleri hemen açamayabilirsiniz; tamam tuşuna bir iki saniye daha bekleyip basınız. İlginiz için teşekkürler...​

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,773
Dosttum ben bir şey anlamadım ve kodları alamadım kusura bakma benim gibi teknoloji özürlüler için daha açıklıyamazmısın..?

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Dosttum ben bir şey anlamadım ve kodları alamadım kusura bakma benim gibi teknoloji özürlüler için daha açıklıyamazmısın..?

Kilitlenme raporunda her nedense "Xiaomi MI MAX 2" model telefonlar problem çıkarıyor.
Programdaki "androidx.appcompat.app.AppCompatActivity;" adlı kod satırını görmüyor olabilir...

Kilitlenme mi yaşıyorsunuz?

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,517
Ben de ulaşamayanlardanım ...Kesinlikle iyi niyetle yapılmış bir girişim ama orta yaşın üzerindeki ben dinozora çok zor geldi.

yturan

Onursal Üye
28 Ağu 2009
1,058
4,684
Denizli
Dün üstadımız 66 ile biten mail asresine ileti göndermememi istemişti. Ancak bugün uygulamadaki adresin 66 ile bittiğini sonradan farkettim.
Microsoft Outlook'tan 'Teslim Edilemez" "mxfront8j.mail.yandex.net aşağıdaki e-posta adreslerine gönderilen iletinizi reddetti" iletisi aldım ve 66 olmayan adrese tekrar ileti gönderdim.
Bu arada karikatürlere artık sorunsuz ve çabuk ulaşılıyor. Kodu da elle yazma zahmeti kaldırılmış. Yanlış yazma ihtimali de ortadan kalkmış.

Son düzenleme:

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Yoğun ilginiz için teşekkürler arkadaşlar. Şuna kadar uygulamam tam 296 arkadaşımız tarafından indirildi.
165'i stabil kullanıcıdır ve kitapların hepsi için kupon kesmektedir. Bu da 660 adet kitap demektir.

Şimdilik bu kampanyaya katılımı bugün sonlandırıyorum.
Gece 12'den sonraki katılımlar kabul edilmeyecektir.
Tekrar yoğun ilginiz için teşekkürler...​

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279

Kupon toplayan arkadaşlarımızın kitapları kargoya verilmiştir.
Özellikle haftasonuna denk getirdim maksat haftasonlarına keyif katmak olsun...

İyi okumalar... Tekrar görüşmek üzere... Bye bye... ;) :)

Üsküdar

Süper Üye
28 Ara 2016
2,516
3,739
Yorumlardan da görüldüğü üzere anlaşılamayan bir konu, yani ben de anlamadım.Bu
konunun amacı nedir?

can32

Yeni Üye
12 Nis 2013
64
53
Merhaba, ben bu uygulamayı yükledim. Fakat uygulamada Karikatürünüz Reklama bittikten sonra gösterilecektir. Onaylıyor musunuz? diyor tamam dediğim halde video yüklenmiyor. Bir de ilk verdiğiniz çizgiromanları bir daha verseniz korku sayısı çok güzel görünüyor da. Uygulamayı bir kontrol eder msiniz? Bana özel mesaj atsanız da olur.

Saygılar