Mizah Dergilerine Destek Çağrısı

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,221
İzmir
Merhaba Dostlar;
Aşağıdaki fotoğraftan da anlaşılacağı gibi artan kağıt maliyetleri, tekelleşmiş dağıtım kanalları , artan tüm diğer maliyetler karşısında direnmeye çalışan nadide dergimiz giderek küçülüyor. Tüm mizah dergileri aynı sancıyı çekiyor. Tarihe tanıklık eden dergilerimiz tamamen yok olmadan önce desteklerinizi esirgemeyin. Haftada bir mizah derginizi alın.

60391086-2267983950186267-6830431733737848832-n.jpg

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Bu hafta aynı gerekçelerle aldım.
Destek olalım.
Mizah olmazsa ne olur, siz düşünün.

engin

Aktif Üye
Yeni Üye
22 Ara 2010
201
832
Haftalık alamayan arkadaşlarımız ciltlenmiş olanları daha uygun fiyata alabilirler. Ben öyle yapıyorum. Ayrıca Turkcell Dergilik uygulamasından ücretsiz olarak her hafta indiriyorum pdf formatında. Desteğe devam...​

MehmetAliB.

Kıdemli Üye
2 Ağu 2018
106
187
ERdil Yaşaroğlu ve Selçuk Erdem Penguen dergisinin kapanmasıyla ilgili olarak ''Dergiyi bugün satışa çıkarıyoruz ertesi gün bazı sitelerde bedava gösterilmeye başlıyor.'' diye yakınıyordu. Hadi yabancı yayınları anlıyorumda yerli yayınların böyle serbestçe sergillenmesini anlayamıyorum.

Kağıt maliyetlerinin artması, dijital çağın yükselişi gibi nedenler de var tabi. Her ne olursa olsun ben sevdiğim matbuatı elime alıp okumadan yapamıyorum. Başka türlü bilgisayar ekranından, tabletten tadı çıkmıyor.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,221
İzmir
ERdil Yaşaroğlu ve Selçuk Erdem Penguen dergisinin kapanmasıyla ilgili olarak ''Dergiyi bugün satışa çıkarıyoruz ertesi gün bazı sitelerde bedava gösterilmeye başlıyor.'' diye yakınıyordu. Hadi yabancı yayınları anlıyorumda yerli yayınların böyle serbestçe sergillenmesini anlayamıyorum.

Kağıt maliyetlerinin artması, dijital çağın yükselişi gibi nedenler de var tabi. Her ne olursa olsun ben sevdiğim matbuatı elime alıp okumadan yapamıyorum. Başka türlü bilgisayar ekranından, tabletten tadı çıkmıyor.
o yüzdendir ki yeni yayınları sitemizde paylaşmıyoruz ;)