Conan Marvel'a Döndü, Asrar'ın Çizimleriyle...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Değerli dostlar, forumdaki bir çok arkadaşın en sevdiği karakterlerin başında gelen Conan uzun bir aradan sonra evine geri dönüyor. 2019 ocak ayında Marvel etiketi ile çıkacak ilk sayının yazarı Jason Aaron. Aaron yaptığı işler ile yeteneğini ispat etmiş bir yazar ve benim de sevdiğim yazarlar arasında. Scalped serisinden tanıdığımız yazar Marvel için Original Sin, Thanos Rising, Thor ve Star Wars serileri ile başarılı işlere imza attı. Serinin çizeri ise Mahmud Asrar. Kendisini Çapa Çizgi Roman Grubunun çıkarttığı Pırıl Kız ile duyuran çizerimiz DC ve Marvel için bir çok çizgi romanda çalıştı. Seri kapakları ise kendine has bir tarzı olan Hırvat çizer Esad Ribic'e emanet. Merakla bekleyenlerden olacağız.

conan_f.jpg

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Hımmm, şimdi bu macera yayınlandıktan sonra yabancı dildeki internet sitelerine düşse, oradan indirsek ve Türkiye'de yayın hakkı alınmadan hemen çevirsek ve yayınlasak ,
bir şey olmaz değil mi? :S:S:S:S :cool::cool::cool:;););):rolleyes::rolleyes::Ğ :Ğ :Ğ

spoiler vermiş gibi oldum :D:D:D

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Conan da çizgi kalitesi o kadar yüksek ki başarılar dilerim.Conan da ki kas çizimleri oranlar ,etkileyici çizgileri düşününce okuyucuya kendini kabul ettirmekte hayli zor.Asrar umarım başarır.Renkli olursa daha iyi olur. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Harika bir haber olmuş. Dediğin gibi Mahmud'un çizimleri gayet güzel ben de Supergirl'den biliyorum. Güzel işler çıkaracağını tahmin edebiliyorum.
Hımmm, şimdi bu macera yayınlandıktan sonra yabancı dildeki internet sitelerine düşse, oradan indirsek ve Türkiye'de yayın hakkı alınmadan hemen çevirsek ve yayınlasak ,
bir şey olmaz değil mi? :S:S:S:S :cool::cool::cool:;););):rolleyes::rolleyes::Ğ :Ğ :Ğ

spoiler vermiş gibi oldum :D:D:D

Olmaz olmaz :d Hatta bizim için fevkaladenin fevkinde bir iş olur :d Teliflenip basıldığında kaldırılır sonra diğer yapılan işler gibi^^