Conan 2019'da Marvel'a geri dönüyor.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Keşke hiç ayılmasaydı.
Dark Horse comics Conan hayranlarını üzecek işlere imza atarak tabiri caiz ise bizim barbarın karizmasını çizdi. Umarım evinde eski tadı verecek yayınlar ile iyi bir başlangıç yapar. Yine umarım bu geri dönüş Marvel Sinematik Evren üzerinden iyi bir film ile de perçinlenir.

Hell-Spawn

Yeni Üye
15 May 2016
15
13
Ben pek umutlu değilim çünkü Conan'ı modern Marvel dünyasında görmek istemiyorum

Ekli dosyalar

• FB_IMG_1515801684901.jpg
    FB_IMG_1515801684901.jpg
    92.6 KB · Görüntü: 19

sbasak

banned
7 Mar 2015
449
2,848
Sevgili comicist hoşgeldin foruma. Yanlış hatırlamıyorsam senin paylaştığın Son Dövüş adlı bir hikaye vardı. Bunun orijini nedir?

comicist

Süper Üye
1 May 2016
591
4,781
Sevgili comicist hoşgeldin foruma. Yanlış hatırlamıyorsam senin paylaştığın Son Dövüş adlı bir hikaye vardı. Bunun orijini nedir?

Merdivenaltı küçük sanayi çalışmasıydı... :D:D:D
Sırp çizer Bane Kerac'ın gençlik yıllarından kalma amatör bir çalışmasıydı...
O zamanlar Marvel'ın haberi bile yoktu bu çalışmadan...

sbasak

banned
7 Mar 2015
449
2,848
Bu macerayı burada da paylaşırsanız, sevgili İlkhantok yapmış olduğu Conan listesine ilave edr diye düşünüyorum.

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,795
Buscema'sız, Alcala'sız zor gibi geliyor bana eski lezzet. Yeni ve hoşumuza gidebilecek lezzetler umarak beklemek benim için en iyisi.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Merdivenaltı küçük sanayi çalışmasıydı... :D:D:D
Sırp çizer Bane Kerac'ın gençlik yıllarından kalma amatör bir çalışmasıydı...
O zamanlar Marvel'ın haberi bile yoktu bu çalışmadan...

gerçekten de tabiri caiz se merdiven altı bir çalışma oldugundan hakikaten eglenmek için yapılmış bir çalışma, comicist dostumuz daha önce paylaşmıştı bu macerayı, ama listeye almak bukadar profesonel çalışma arasında ne kadar dogru olur emin degilim.

bu arada marvele geçecek olması açısından hayırlı olsun demekten başka bir temennide bulunamıyorum, ama şu anki marvel kahramanları benim pek zevkime uymuyor inşallah onlara benzetmezler